Deniz Işın Coşkuner Biyografisi

Doğum tarihi: 24.Kasım.2000
Deniz Işın Coşkuner kaç yaşında: 23
Kilo & Boy:
Burcu: Yay
Meslek: Öğretmen, Yazar, İş adamı
Deniz Işın Coşkuner doğum yeri: Antalya

Deniz Işın Coşkuner Kimdir?

Antalya doğumlu Deniz Işın Coşkuner, 24 Kasım 2000 tarihinde dünya’ya geldi. Doğduğu tarih itibariyle öğretmenliğin onun kaderinde olduğu bizlere anlatılıyor. İlk öğrenim hayatına 2006 yılında Mersin Anamur’daki Fatih İlköğretim Okulunda başladı ve 2010 yılına kadar burada öğrenim gördü. Sonrasında, 2010-2012 döneminde Anamur Temel Eğitim Ortaokulu ve 2012-2014 döneminde ise Kaledibi Şehit Turhan Kılıç Ortaokulunda eğitim aldı.

Coşkuner, 2014 – 2016 yıllarında Mersin Bozyazı Anadolu Lisesinde, 2017 – 2018 yıllarında ise Anamur Final Anadolu Lisesi’nde okuyarak liseyi bitirdi. 2018 yılında Karaman Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde başladığı üniversite eğitimini, 2021 yılında Girne Amerikan Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nde tamamladı.

Bilgisayar programlama, sosyal medya ve web tasarımı konularında ilgileri olan Coşkuner, ailesinin desteği ile bu alanlarda yeteneklerini geliştirdi. Sosyal medyanın potansiyelini gören ve dönemin trendlerinden yararlanan Coşkuner, 2018’de DNC Medya’yı kurarak iş dünyasına adım attı ve bu sektörde başarılara ulaştı.

Coşkuner, farklı sektörlerde de işler çeviriyor. Otomotiv, spor, tekstil gibi alanlarda geniş çaplı ölçeklerde projelere imza attı. Tüm şirketlerini 2020’de birleştirerek DNC Group adı altında toparladı. 2021’de, DNC Group CEO’su olarak, şirketin cirosunun bir önceki yıla göre 5 kat artış göstermiştir. Coşkuner aynı zamanda genç yaşına rağmen bir yazar. “Bir ömrün Ölümü”, “Banyodaki Vahşet” ve “Çıkışı Bulamayan Adam” ismindeki kitapları oldukça popüler oldu ve raflarda hızla tükendi.

Coşkuner’ın başarısı, “Bazı insanlar lider doğar” deyimine canlı bir örnek. Ailesinin desteği ile yeteneklerini daha da güçlendiren Coşkuner, gençler için bir ilham kaynağıdır ve gelecekte de aynı başarı ile yeni projeler gerçekleştireceği şüphesizdir.

En son romanı “Çıkışı Bulamayan Adam”, 14 Nisan 2023 tarihinde kitapçılardaki yerini aldı.

Romanları:

2020 – Bir ömrün Ölümü

2021 – Banyodaki Vahşet

2023 – Çıkışı Bulamayan Adam

Sosyal Medya Hesapları:

https://instagram.com/denizisincoskuner

https://facebook.com/denizisin07

Resmî Web Sitesi: https://denizcoskuner.com.tr

Deniz Işın Coşkuner haberleri

Deniz Işın Coşkuner, Deniz Işın Coşkuner biyografisi, Deniz Işın Coşkuner hayatı, Deniz Işın Coşkuner özgeçmişi, Deniz Işın Coşkuner hakkında, Deniz Işın Coşkuner doğum yeri
Deniz Işın Coşkuner fotoğraf, Deniz Işın Coşkuner video, Deniz Işın Coşkuner resim, Deniz Işın Coşkuner kimdir?, Deniz Işın Coşkuner kaç yaşında?, Deniz Işın Coşkuner nereli,
Deniz Işın Coşkuner memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!