Derya Bedavacı Biyografisi

derya bedavaci

Doğum tarihi: 27 Ağustos 1982
Derya Bedavacı kaç yaşında: 41
Kilo & Boy: 1,81
Burcu: Başak
Meslek: Oyuncu
Derya Bedavacı doğum yeri: İstanbul

Derya Bedavacı Kimdir?

1981 doğumlu Derya Bedavacı, Sivas kökenli, yedi kardeşli bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi. Şu anda ailesiyle İzmir’de yaşamaktadır. Hakan Altun ile birlikte seslendirdikleri “Kavuşmalıyız” adlı single çalışmasıyla büyük ilgi gördü.

Müzisyen Murat Bedavacı ile evli olan Derya Bedavacı, Ada Su adında bir kız çocuğuna sahiptir.

Şarkıcı kimliğinin yanı sıra besteci olarak da tanınan Derya Bedavacı, bugüne dek pek çok sanatçıya eserlerini sunmuştur. Bunlar arasında Kubat’ın yorumladığı “Veda”, “Buram Buram”, “Eyvah”, Hakan Altun’un seslendirdiği “Saki” ve Ferhat Göçer’in “Sanane” şarkıları bulunmaktadır.

2018’de “Sayende” adlı albümünü müzikseverlerle buluşturan Bedavacı, albümdeki tüm şarkıların söz ve müziklerini kendisi yazmıştır. Albümün öne çıkan şarkısı “Yıllanmış Eşya”, Tülay İbak yönetmenliğinde video klip olarak yayımlanmıştır.

Derya Bedavacı haberleri.

Derya Bedavacı, Derya Bedavacı biyografisi, Derya Bedavacı hayatı, Derya Bedavacı özgeçmişi, Derya Bedavacı hakkında, Derya Bedavacı doğum yeri, Derya Bedavacı fotoğraf, Derya Bedavacı video, Derya Bedavacı resim, Derya Bedavacı kimdir?, Derya Bedavacı kaç yaşında?, Derya Bedavacı nereli, Derya Bedavacı memleketi


Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!