Derya Beşerler Biyografisi

Doğum tarihi: 23.Nisan.1985
Derya Beşerler kaç yaşında: 38
Kilo & Boy:
Burcu: Boğa
Meslek: Dizi Oyuncusu
Derya Beşerler doğum yeri: İzmir

Derya Beşerler Kimdir?

Derya Beşerler, 23 Nisan 1985’te doğmuş bir oyuncudur ve doğum yeri İzmir’dir. Aktör Zeynep Beşerler’in kız kardeşidir. Babası hukuk alanında çalışırken, annesi bir ilaç şirketinin temsilciliğini yapmaktadır. Derya Beşerler, Yeditepe Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünün mezunudur.

1.71 metre boyunda ve 55 kilodur. Oyun yeteneğini geliştirmek için Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır ve kariyerine 2008 yılında ‘Canım Ailem’ dizisiyle adım atmıştır.

2017 yılında ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisindeki ‘Nihal’ karakteriyle tanınmıştır. Gripin adlı pop rock grubunun önderi Birol Namoğlu ile
2015’te Bodrum’da dünyaevine girdi. ‘Kerem’ adında bir oğulları bulunmaktadır ve aileye ‘Vera’ ve ‘Barney’ adlı iki köpekleri de dahildir.

Oyunculuk kariyeri süresince birçok film ve dizi projesinde yer almış olan Derya Beşerler; 2019’da ‘Kuzgun’ ve ‘Kısa Bir Ara’, 2017 – 2018 yıllarında ‘Ufak Tefek Cinayetler’, 2015’te ‘Merdiven Baba’ ve ‘Gecenin Kraliçesi’, 2014’te ‘Gurbette Aşk’, 2013’de ‘Aşk Emek İster’, 2012’de ‘N’apcaz Şimdi?’ ve 2011’de ‘Bir Çocuk Sevdim’ olduğu gibi yapımlarda rol almıştır.

Derya Beşerler haberleri

Derya Beşerler, Derya Beşerler biyografisi, Derya Beşerler hayatı, Derya Beşerler özgeçmişi, Derya Beşerler hakkında, Derya Beşerler doğum yeri
Derya Beşerler fotoğraf, Derya Beşerler video, Derya Beşerler resim, Derya Beşerler kimdir?, Derya Beşerler kaç yaşında?, Derya Beşerler nereli,
Derya Beşerler memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!