Duygu Dikmenoğlu Biyografisi

Doğum tarihi: 13.Ağustos.1981
Duygu Dikmenoğlu kaç yaşında: 42
Kilo & Boy:
Burcu: Aslan
Meslek: Model, TV sunucusu
Duygu Dikmenoğlu doğum yeri: İzmir

Duygu Dikmenoğlu Kimdir?

“Elite Model Look” yarışmasının ilk şampiyonu ve “lolita manken” lakaplı Duygu Dikmenoğlu, 13 Ağustos 1981 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Hüsniye, babasının adı ise İlhan Dikmenoğlu’dur ve ayrıca Senem adında bir ablası bulunmaktadır. Eğitimini tamamladığı okul, Mersinli Kimya Teknik Lisesi’dir ve daha sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İletişim bölümünde okumuştur.

Dikmenoğlu’nun modellik kariyeri, Gaye Sökmen ajansı çatısı altında geçmiştir ve Mustafa Sandal’ın “Jest oldu” isimli video klibinde rol almıştır. 1996 yılında katıldığı Elite Model Look yarışmasında birinci gelmesinin ardından profesyonel mankenlik hayatına başlamıştır. Bu yarışmanın ardından İstanbul’da dört yıl mankenlik yapmış, sonrasında ise televizyon dünyasında yer almayı seçmiştir. Duygu, 2001’den itibaren televizyon sektöründe stajyerlik ile işe başlamış, daha sonra haber merkezinde muhabirlik yapmış ve program sunuculuğuna geçmiştir.

Dikmenoğlu, Kanaltürk’teki “Gel de Katılma”, Sky Türk’teki “İzlenim”, Kanal D’deki “Yaşamın İçinden” ve Show TV’deki “Genç Kulüp” programlarının sunuculuğunu yapmıştır.

Duygu, dört yıl süren bir ilişkinin ardından Tan Sağtürk ile yollarını ayırmıştır. Kendisi, on yıllık sevgilisi ve gazeteci olan Tuncay Özkan ile 2014 yılında evlenmiştir. Çiftin Güneş Özkan (d.2015) isminde bir çocukları vardır.

Kendisinin televizyon dünyasında yer aldığı programlar şu şekildedir: 1996-2002 yılları arasında “Zirvedekiler Pop” (Kanal D), 1998-1999 yılında “Yaşamın İçinden” (Kanal D), 1998-2002 yılları arasında “Zirvedeki 10” (Kanal D), 2001 yılı “Bu Gece” (Kanal D) ve “Yaşamın İçinden” (Kanal D), 2001-2002 yılları arasında “Bu Sabah” (Kanal D), 2002-2003 yılları arasında “İzlenim” (Skytürk), 2003-2004 yılları arasında “Genç Kulüp” (Show TV), 2004-2008 yılları arasında “Gel de Katılma” (Kanaltürk) programlarında görev almıştır.

Duygu Dikmenoğlu haberleri

Duygu Dikmenoğlu, Duygu Dikmenoğlu biyografisi, Duygu Dikmenoğlu hayatı, Duygu Dikmenoğlu özgeçmişi, Duygu Dikmenoğlu hakkında, Duygu Dikmenoğlu doğum yeri
Duygu Dikmenoğlu fotoğraf, Duygu Dikmenoğlu video, Duygu Dikmenoğlu resim, Duygu Dikmenoğlu kimdir?, Duygu Dikmenoğlu kaç yaşında?, Duygu Dikmenoğlu nereli,
Duygu Dikmenoğlu memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!