Duygu Özaslan Biyografisi

Doğum tarihi: 17.Nisan.1991
Duygu Özaslan kaç yaşında: 32
Kilo & Boy:
Burcu: Koç
Meslek: Youtuber
Duygu Özaslan doğum yeri: İstanbul

Duygu Özaslan Kimdir?

Duygu Özaslan, 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Annesinin adı Oya’dır ve Duygu, ona kısmen lise sonrası İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandıktan sonra 2014 yılında okulu bırakma kararı aldı.

Duygu Özaslan, 2013 yılından itibaren YouTube’da makyaj ve yaşam tarzı odaklı içerikler oluşturarak 17 Ocak 2022 tarihine dek 373,5 milyonun üzerinde görüntüleme ve 1,42 milyon abone çekebilmiştir. Instagram’da da 1,1 milyona yakın takipçisi bulunan Duygu, birçok farklı marka ile işbirliği yaparak güzellik ve moda kategorisinde en popüler videoları yayınlamayı başarmıştır.

2018 yılında gerçekleştirilen bir araştırmaya göre, Duygu Özaslan, Danla Bilic ve Çağla Şikel’den sonra en çok takipçisi bulunan güzellik vloggerıdır. Araştırmada katılımcıların %12.4’ü Duygu Özaslan’ın takipçisi olduğunu belirtmiştir. 2020 yılında, Özaslan’ın izleyici kitlesi 1,45 milyona yükselmiştir.

Duygu Özaslan hayatının aşkı Can Maxim Mutaf ile 2022 Haziran’ında Paris’te dünyaevine girdi.

Ödülleri;
2018 – INFLOW Awards’da “En İyi Influencer & Marka İşbirliği” ödülü
2020 – INFLOW Awards “En İyi Moda Influencer Kampanyası” ödülü
2021 – Girne Amerikan Üniversitesi  Golden Wings Dijital İçerik Ödülleri “En İyi İnfluencer” ödülü

Duygu Özaslan haberleri

Duygu Özaslan, Duygu Özaslan biyografisi, Duygu Özaslan hayatı, Duygu Özaslan özgeçmişi, Duygu Özaslan hakkında, Duygu Özaslan doğum yeri
Duygu Özaslan fotoğraf, Duygu Özaslan video, Duygu Özaslan resim, Duygu Özaslan kimdir?, Duygu Özaslan kaç yaşında?, Duygu Özaslan nereli,
Duygu Özaslan memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!