Dylan McDermott Biyografisi

Doğum tarihi: 26.Ekim.1961
Dylan McDermott kaç yaşında: 62
Kilo & Boy:
Burcu: Akrep
Meslek: Sinema Oyuncusu
Dylan McDermott doğum yeri: Waterburry, Connectiut, ABD

Dylan McDermott Kimdir?

Dylan McDermott, orijinal adı Mark Anthony McDermott olan başarılı bir oyuncu, 1997 yılında “The Practice” dizisiyle geniş tanınırlık kazanmıştır. 1961 Connecticut, Waterburry doğumlu ve Diane Marino ile Richard McDermott’un çocuklarıdır. McDermott’un ailesi ona çok küçükken boşanmış ve maalesef annesi Dexi Marino, Dylan beş yaşındayken 1967 yılında bir erkek arkadaşı tarafından silahla vurularak hayatını kaybetmiştir. Kendisi anneannesinin yanında büyümüş, ayrıca Robin McDermott adında bir kız kardeşi vardır. Babası onun 18 yaşına girdiğinde oyun yazarı Eve Ensler ile evlendi. Eğitim hayatı boyunca Dylan Fordham Üniversitesinde sahne sanatlarını öğrenmiştir.

Kendine özgü bir oyunculuk stili olan Dylan McDermott, sinema dünyasına büyük katkılarda bulundu. 1993 yılında Wolfgang Petersen yönetmenliğinde olan In the Line of Fire filminde Clint Eastwood, Tobin Bell, John Malkovich ve Rene Russo ile beraber rol aldı. 2007 yılında Kristen Stewart ile “Messengers” filminde, 2013 yılında ise Gerard Butler, Morgan Freeman, Aaron Eckhart, Radha Mitchell ve Robert Forster ile Antoine Fuqua’nın yönettiği “Kod Adı: Olympus” filminde birlikte oynadı.

1995 yılında Shiva Afshar Rose ile evlenen Dyland McDermott bu evlilikten Colette Rose ve Charlotte Rose adında iki kız evladın babası oldu. Ancak çift ancak 2 Ocak 2009 tarihinde boşandı. Kendisi 2014 Ekim’inden beri oyuncu Maggie Q ile ilişki yaşıyor, hatta 2015 Ocak ayında nişanlandılar. Dylan’ın diğer bir rolü 2017 yılında “Blind” adlı filmde oldu ve burada Demi Moore ve Alec Baldwin ile başrolleri paylaştı.

Başarısı ona 1999 yılında 56. Altın Küre Ödülleri’nde “The Practice” dizisindeki performansıyla “En İyi TV Oyuncusu” seçilmesi türünde birçok ödül kazandı. Kendisinin filmografi ve dizileri hayranlarına 2017’deki “Huntsville” ve “Blind,” 2015’deki “Survivor / Ölümcül Takip,” 2014’teki “Stalker” ve “Behaving Badly,” 2013’teki “Kod Adı: Olympus,” “Hostages” ve “Freezer,” 2012’deki “Nobody Walks / Yola Devam,” “Saksı Olmanın Faydaları,” “Kampanya” ve “Autómata,” 2011’deki “American Horror Story,” 2010’daki “Burning Palms,” 2009’daki “Mercy” ve “Dark Blue,” 2007’deki “Messengers” ve “Big Shots”, olmak üzere çeşitli roller sunmuştur.

Dylan McDermott haberleri

Dylan McDermott, Dylan McDermott biyografisi, Dylan McDermott hayatı, Dylan McDermott özgeçmişi, Dylan McDermott hakkında, Dylan McDermott doğum yeri
Dylan McDermott fotoğraf, Dylan McDermott video, Dylan McDermott resim, Dylan McDermott kimdir?, Dylan McDermott kaç yaşında?, Dylan McDermott nereli,
Dylan McDermott memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!