Eliz Sakuçoğlu Biyografisi

Doğum tarihi: ??.??.1984
Eliz Sakuçoğlu kaç yaşında: 39
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: Model
Eliz Sakuçoğlu doğum yeri: Antakya

Eliz Sakuçoğlu Kimdir?

Antakya doğumlu Eliz Sakuçoğlu, 1984 doğumludur ve bir kardeşi vardır. Altı yaşında ailesiyle Almanya’ya göç eden Sakuçoğlu, Bremen’de yaşayarak eğitim görmüştür. 14 yaşındayken şehirdeki bir mağazada harçlık çıkartmak için çalışmaya başlamış ve bu mağazada önde gelen kişilikler için tasarım yaptı. Ailesinin 1992’deki boşanmasından sonra 2005’te Türkiye’ye dönen Sakuçoğlu, Gaye Sökmen Ajans’la anlaşmış ve model olarak kariyerine devam etmiştir.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim aldıktan sonrasında, 2005’te Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun gibi ünlülerin yer aldığı Asla Unutma dizisinde oynama fırsatı bulmuştur.

Sakuçoğlu, 2006’da Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve Arjantin’de çekilen Fear Factor yarışmasında birinci olduktan sonra 50 bin TL değerinde büyük ödül kazanmıştır. İmaj danışmanı, oyuncu, moda tasarımcısı ve model olarak birçok unvanı olan Sakuçoğlu, birçok ünlü kişinin müzik kliplerinde giydikleri kıyafetleri tasarlamıştır. Sakuçoğlu’nun İngilizce, Fransızca ve Almanca dil yeterliliği mevcuttur.

Eliz Sakuçoğlu’nun 2008’de Almanya’nın Passau kentinde Murat Boz ile evliliği olmuştur ancak çift, 2012’de Diyarbakır’ın Hazro ilçesinde anlaşmalı olarak sonlandırmıştır. Ayrıca, Eliz Sakuçoğlu 2017’de Beran Benan ile ilişkisini sonlandırmıştır.

Sakuçoğlu’nun filmografi listesi 2005 yılında yer aldığı Asla Unutma adlı diziye dek uzanmaktadır.

Eliz Sakuçoğlu haberleri

Eliz Sakuçoğlu, Eliz Sakuçoğlu biyografisi, Eliz Sakuçoğlu hayatı, Eliz Sakuçoğlu özgeçmişi, Eliz Sakuçoğlu hakkında, Eliz Sakuçoğlu doğum yeri
Eliz Sakuçoğlu fotoğraf, Eliz Sakuçoğlu video, Eliz Sakuçoğlu resim, Eliz Sakuçoğlu kimdir?, Eliz Sakuçoğlu kaç yaşında?, Eliz Sakuçoğlu nereli,
Eliz Sakuçoğlu memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!