Esin Maraşlıoğlu Biyografisi

Doğum tarihi: 11.Şubat.1966
Esin Maraşlıoğlu kaç yaşında: 57
Kilo & Boy:
Burcu: Kova
Meslek: Model
Esin Maraşlıoğlu doğum yeri: İstanbul

Esin Maraşlıoğlu Kimdir?

Esin Maraşlıoğlu, tanınmış bir moda tasarımcısı ve manken olarak İstanbul’da 11 Şubat 1966’da dünyaya geldi. Kendisi, orijinal ve sıra dışı tasarımlarıyla moda dünyasını sarsmış ve pek çok moda trendini belirlemiş bir figürdür. Giyim mağazası açmış fakat sonradan kapattığı dönemler olmuştur.

Kişisel hayatında, İlk evliliğini genç yaşı olan 17’nde, Musevi iş adamı Metin Mızraklı ile yapmış; bu evlilikten Melisa (d.1984) isminde bir kızı olmuştur. İkinci evliliğini ise komedyen Cem Özer ile 17 Ağustos 1994’te gerçekleştirmiş fakat bu evlilik 5 yıl sürmüştür.

Sonrasında güvenlik şirketi sahibi Yıldırım Memişoğlu, eski Beşiktaş başkanı Serdar Bilgili ve işadamı Ali Rıza Özderici ile romantik dedikodulara adı karışmıştır.

Üçüncü ve son evliliğini 21 Nisan 2013’te işadamı Melih Yılmaz ile yapan ve bu evlilikten Leon (doğum: Ocak 2014) adında bir oğlu bulunan Maraşlıoğlu, bu evliliği New York’ta gerçekleştirmiştir.

Esin Maraşlıoğlu haberleri

Esin Maraşlıoğlu, Esin Maraşlıoğlu biyografisi, Esin Maraşlıoğlu hayatı, Esin Maraşlıoğlu özgeçmişi, Esin Maraşlıoğlu hakkında, Esin Maraşlıoğlu doğum yeri
Esin Maraşlıoğlu fotoğraf, Esin Maraşlıoğlu video, Esin Maraşlıoğlu resim, Esin Maraşlıoğlu kimdir?, Esin Maraşlıoğlu kaç yaşında?, Esin Maraşlıoğlu nereli,
Esin Maraşlıoğlu memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!