Esin Moralıoğlu Biyografisi

Doğum tarihi: 25.Ağustos.1969
Esin Moralıoğlu kaç yaşında: 54
Kilo & Boy:
Burcu: Başak
Meslek: Model, Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu
Esin Moralıoğlu doğum yeri: Almanya

Esin Moralıoğlu Kimdir?

Esin Moralıoğlu, 25 Ağustos 1969’da Almanya’da dünya’ya gelmiştir ve Funda adında bir kız kardeşi vardır. 1989 yılında İzmir Fuarı’nda Venüs güzeli unvanını kazanan Moralıoğlu, kısa süre sonra modellik kariyerine başlamış ve 1990’da ‘mankenler kraliçesi’ seçilmiştir.

Aynı yıl, Melih Gürgen’in yönettiği ve Kadir İnanır’ın başrol oynadığı “Tatar Ramazan” dizisinde Zeynep karakteri ile dizi sektörüne adımını atmıştır. Dizinin ardından Özcan Deniz ile birlikte ‘Yalan’ ve ‘Üç Yapraklı Yonca’ adlı projelerde rol almıştır.

1996’da, Show TV’de gerçekleşen bir yarışmayı Savaş Karakaş ile sunmuştur. Aşk hayatında Kadir İnanır, Meriç, ve Özcan Deniz gibi isimlerle birliktelik yaşayan Moralıoğlu, 1991 yılında Ali Şen’in oğlu Adnan Şen ve sonrasında Yurdal Sert ile birliktelik yaşamıştır.

2002 yılında Sinan Çetin’in yönetmenliğini yaptığı ‘Romantik’ adlı filmde Okan Bayülgen, Yasemin Kozanoğlu, Semih Sergen ve Teoman ile birlikte oynamıştır. 2002-2004 yılları arasında Hawai’de yaşamış ve şu an emlakçılık ve modacılık yapmaktadır.

2005 yılında Esin Moralıoğlu, ‘Masum Değiliz’ adlı dizide Selma karakteriyle Mustafa Uğurlu, Aydan Şener, ve Cem Özer ile başrol paylaşmıştır. Evlilik hayatında ise iki kez İshak Cerit ile evlenmiş, ilk evlilikleri 2006-2010 yılları arasında sürmüş ve 2013’te tekrar evlenmişlerdir.

Kariyeri boyunca birçok dizi ve filmde yer alan Moralıoğlu, bu projelerde önemli karakterler canlandırmıştır. Bunlar arasında, ‘Ispanaktan Nağmeler’, ‘Umutların Ötesi’, ‘Bedel’, ‘Romantik’, ‘Derya & Deniz’, ‘Zülküf ile Zarife’, ‘Tirvana’, ‘Şampiyon’, ‘Üç Yapraklı Yonca’, ‘Yalan’ ve ‘Tatar Ramazan’ gibi yapımlar bulunmaktadır.

Esin Moralıoğlu haberleri

Esin Moralıoğlu, Esin Moralıoğlu biyografisi, Esin Moralıoğlu hayatı, Esin Moralıoğlu özgeçmişi, Esin Moralıoğlu hakkında, Esin Moralıoğlu doğum yeri
Esin Moralıoğlu fotoğraf, Esin Moralıoğlu video, Esin Moralıoğlu resim, Esin Moralıoğlu kimdir?, Esin Moralıoğlu kaç yaşında?, Esin Moralıoğlu nereli,
Esin Moralıoğlu memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!