Esra Ezmeci Biyografisi

Doğum tarihi: 01.Ağustos.1986
Esra Ezmeci kaç yaşında: 37
Kilo & Boy:
Burcu: Aslan
Meslek: Psikolog, Yazar, TV sunucusu
Esra Ezmeci doğum yeri: İstanbul

Esra Ezmeci Kimdir?

Esra Ezmeci, 1 Ağustos 1985’te İstanbul’da dünyaya geldi. Çiftçi olan annesi Seval Ezmeci ve işçi babası Suat Ezmeci ise onun ailesi. 2008’de İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden diplomasını alan Ezmeci, lisans eğitimini de 2011 yılında İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde Psikoloji Bölümü’nde birincilik ile bitirdi. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini de aynı üniversitede 2014 yılında tamamladıktan sonra Klinik Psikolog olarak hayatına devam etti. Esra ayrıca, Üsküdar Üniversitesi’nde Adli Bilimler Doktorasını da başarıyla tamamladı.

Psikoloji alanında stajını gerçekleştirdiği yer ise İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çapa Devlet Hastanesi oldu. Ezmeci, stajının ardından tam sekiz yıl İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde Bağımlılık ve Psikiyatri kliniklerinde aktif rol oynadı.

Özel hayatına baktığımızda, Esra Ezmeci 2005 yılında Tutku Dalmaz ile dünyaevine girdi. Ancak çift 2015 yılında anlaşmalı bir şekilde boşandı. Ezmeci ve Dalmaz çiftinin, 2008 doğumlu Tuğra Dalmaz adında bir erkek çocukları bulunuyor.

Esra Ezmeci, İstanbul Etiler’de TERAPİ EVRENİ adındaki kendi özel kliniğinde psikolojik danışmanlık hizmeti vermekte. Bunun yanı sıra kişisel gelişim ve psikoloji üzerindeki çeşitli konular hakkında eğitimler ve seminerler düzenlemekte. Ezmeci’nin danışmanlık alanları ise bağımlılık tedavisi, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi ve bireysel danışmanlık.

Profesyonel kariyerinin yanı sıra, Esra Ezmeci aynı zamanda bir televizyon sunucusu. 4 Temmuz 2022’de FOX TV’de “Karşı Karşıya” adlı programın sunuculuğunu üstlenmiş, program 7 Ekim 2022 tarihinde final yapmıştır.

Ezmeci, psikoloji ve ilişkiler üzerine yazdığı kitapları ile tanınırken, sosyal medya hesabından kendisine gelen çeşitli itiraf ve soruları da yanıtlamaktadır.

Bazı kitapları şunlar:
2018 – Süt Lekesi,
2019 – Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir,
2020 – Kararı Ben Veririm: İlişkisini Yöneten Hayatını Yönetir,
2021 – Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever,
2021 – İz Bıraktığın Kadar Varsın,
2022 – Vazgeçilmez Olmanın Sırrı

Esra Ezmeci haberleri

Esra Ezmeci, Esra Ezmeci biyografisi, Esra Ezmeci hayatı, Esra Ezmeci özgeçmişi, Esra Ezmeci hakkında, Esra Ezmeci doğum yeri
Esra Ezmeci fotoğraf, Esra Ezmeci video, Esra Ezmeci resim, Esra Ezmeci kimdir?, Esra Ezmeci kaç yaşında?, Esra Ezmeci nereli,
Esra Ezmeci memleketi


Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!