Eylül Keleş Biyografisi

eylul keleş

Doğum tarihi: 20 Eylül 1999
Eylül Keleş kaç yaşında: 24
Kilo & Boy: &
Burcu:
Meslek: Oyuncu
Eylül Keleş doğum yeri: İstanbul

Eylül Keleş Kimdir?

Eylül Keleş 20 Eylül 1999 tarihinde İstanbul’da doğdu. Eylül Keleş, henüz genç yaşına rağmen hızla yükselen bir oyunculuk kariyerine sahiptir. Oyunculuk yeteneği ve dikkat çekici güzelliği ile bilinen Keleş, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda aldığı eğitimin ardından profesyonel oyunculuk dünyasına adım atmıştır.

2019 yılında oyunculuk kariyerine başlayan Eylül Keleş, ilk olarak “Afili Aşk” dizisinde küçük bir rolle izleyici karşısına çıktı. Ardından, “Kardeş Çocukları” ve “Menajerimi Ara” gibi popüler dizilerde kendine yer buldu. Ancak gerçek çıkışını, katıldığı “Gelinim Mutfakta” adlı yemek yarışma programında elde etti. Bu program sayesinde geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanınan Keleş, oyunculuk kariyerinde de hızlı bir yükseliş yaşamıştır.

Eylül Keleş haberleri.

Eylül Keleş, Eylül Keleş biyografisi, Eylül Keleş hayatı, Eylül Keleş özgeçmişi, Eylül Keleş hakkında, Eylül Keleş doğum yeri, Eylül Keleş fotoğraf, Eylül Keleş video, Eylül Keleş resim, Eylül Keleş kimdir?, Eylül Keleş kaç yaşında?, Eylül Keleş nereli, Eylül Keleş memleketi


Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!