Eylül Öztürk Biyografisi

Doğum tarihi: 04.Haziran.1986
Eylül Öztürk kaç yaşında: 37
Kilo & Boy:
Burcu: İkizler
Meslek: Sinema Oyuncusu, Şarkıcı, Influencer
Eylül Öztürk doğum yeri: Balıkesir

Eylül Öztürk Kimdir?

Eylül Öztürk, 1986 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. Doğum günü 4 Haziran’dır. Annesi bir öğretmen olduğu için ilkokulu hem Gölcük’te hem de İstanbul’da tamamladı. Annesinin yurt dışında görev yapması nedeniyle Belçika’daki ortaokulu bitirdi ve dil yeteneklerine Fransızca, İngilizce ve Felemenkçe’yi ekledi. Bu dönemde bir Belçika tiyatro topluluğu ile çalışarak tiyatroda ilk deneyimlerini yaşadı.

Anavatanı Türkiye’ye döndüğünde İstanbul Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nde eğitimine devam etti. Ancak, istediği bölümün açılmaması üzerine Yeşilköy Anadolu Lisesi’ne geçti. Lise hayatı boyunca okulun müzik topluluklarında solist olarak yeteneklerini geliştirdi.

Üniversitede ise İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünü tercih etti. Üniversite yılları boyunca birçok müzik grubuyla birlikte çalışarak ve sahne alarak müzik ve oyunculuk hayatına devam etti. Aynı zamanda, bir süre yerel bir televizyon kanalında sunuculuk yaptı ve birçok dizi ve klipte rol aldı.

Daha sonra 8 yıl boyunca özel uçaklarda uçuş görevlisi olarak hizmet verdi. Seyahat etme tutkusunu sürdürmek için hizmet sektöründe yeni bir iş arayışına girdi ve çeşitli sertifikalar aldı, şu anda özel bir şirkette çalışmaktadır.

Yıllar içinde radyo tanıtımları ve reklam müziklerinde seslendirme sanatçısı olarak da çalışmış ve 2014’te Knorr çabuk çorba’nın sosyal medya ve televizyon reklamlarında yer almıştır.

Sosyal medyayı keşfetmesiyle birlikte, çektiği kısa videolarla bir sosyal medya fenomeni haline geldi. Twitter’ın video platformu Vine üzerinde Memeli Mestan takma adıyla videolar paylaştı. Youtube üzerinde ise parodi şarkılar, vloglar ve soru-cevap videoları hazırlayarak etkileşimli bir iletişim sürdürdü.

2014’te başta Beyaz Show olmak üzere birçok popüler talk-show programına konuk oldu. 2015’te Star TV’de yayınlanan “Benzemez Kimse Sana” adlı yarışma programına katılarak daha da tanındı.

Evlilik hayatına 2017’de Barış Kenan Özkan ile attığı adımla başladı ve 2019’da oğulları Alex dünyaya geldi. Üstün Dökmen’le Yaşama Yerleşmek ve Benzemez Kimse Sana gibi programlar da dahil olmak üzere birçok prodüksiyon ve tiyatro eserinde rol aldı.

Eylül Öztürk haberleri

Eylül Öztürk, Eylül Öztürk biyografisi, Eylül Öztürk hayatı, Eylül Öztürk özgeçmişi, Eylül Öztürk hakkında, Eylül Öztürk doğum yeri
Eylül Öztürk fotoğraf, Eylül Öztürk video, Eylül Öztürk resim, Eylül Öztürk kimdir?, Eylül Öztürk kaç yaşında?, Eylül Öztürk nereli,
Eylül Öztürk memleketi


Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!