Fatoş Kabasakal Biyografisi

Doğum tarihi: 09.Eylül.1982
Fatoş Kabasakal kaç yaşında: 41
Kilo & Boy:
Burcu: Başak
Meslek: Dizi Oyuncusu, TV sunucusu
Fatoş Kabasakal doğum yeri: Edirne

Fatoş Kabasakal Kimdir?

Fatma “Fatoş” Kabasakal, 9 Eylül 1982’de Edirne’de dünyaya geldi. Ailesi Bulgaristan ve Arnavutluk’tan göç eden Fatoş, henüz 3 yaşındayken İstanbul’a yerleşti. Lise eğitimini bitirdikten sonra Ekol Drama Oyunculuk Okulu ve Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı. Şimdilerde Tümay Özokur Ajansıyla çalışıyor.

İlk televizyon deneyimini 15 yaşında bir müzik programında sunuculuk yaparak yaşadı. 2007’de kısa bir süreliğine mankenlik yaptı ve “Yıldızlar Savaşı” filminde Berna Laçin ve Mehmet Ali Erbil’le birlikte Berçin Taygun karakterine hayat verdi.

2007’de Nelson için Kapadokya’da mayo çekimine katıldı ve markanın katalog yüzü oldu. Aynı yıl Kayahan’ın “Bir Aşk Hikayesi” klibinde ve 2010’da Tan’ın “Taş Yürek” klibinde yer aldı.

2010’da PANDA GOFRETTO reklamında oynadı ve çeşitli televizyon programlarının sunucusu oldu. 2011’de Turk Max’ta “Fatoş’la Akıllı Alışveriş” adlı bir alışveriş programının sunuculuğunu üstlendi.

TNT adlı televizyon kanalında “dedikodu” adlı magazin programını sundu. “Bez bebek”, “Türk malı”, “Ah polis olsam”, “Yıldızlar savaşı” ve “Misi” gibi dizilerde performans sergiledi.

1998 yılında “Ayrı Dünyalar” ve 2007’de “Bez Bebek” dizisinde rol aldı. 2007 – 2010 yıllarında “Parmaklıklar Ardında” adlı dizide birçok tanınmış aktör ve aktrisle birlikte oynadı. 2010’da “Türk Malı” ve 2011’de “Kurşun Bilal” dizilerinde yer aldı.

Fatoş Kabasakal haberleri

Fatoş Kabasakal, Fatoş Kabasakal biyografisi, Fatoş Kabasakal hayatı, Fatoş Kabasakal özgeçmişi, Fatoş Kabasakal hakkında, Fatoş Kabasakal doğum yeri
Fatoş Kabasakal fotoğraf, Fatoş Kabasakal video, Fatoş Kabasakal resim, Fatoş Kabasakal kimdir?, Fatoş Kabasakal kaç yaşında?, Fatoş Kabasakal nereli,
Fatoş Kabasakal memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!