Feyza Sevil Güngör Biyografisi

Doğum tarihi: 30.Mayıs.1997
Feyza Sevil Güngör kaç yaşında: 26
Kilo & Boy:
Burcu: İkizler
Meslek: Dizi Oyuncusu
Feyza Sevil Güngör doğum yeri: Ankara

Feyza Sevil Güngör Kimdir?

30 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da doğan Feyza Sevil Güngör, üniversite eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin Psikoloji Bölümü’nde aldı. Feyza Sevil, Can Gürzap ve Arsen Gürzap’ın kurduğu Dialog Anlatım İletişim’de oyunculuk ve dublaj eğitimi aldı.

1.78 cm boyunda ve 61 kilo ağırlığındaki Feyza Sevil Güngör, İkizler burcudur. Oyunculuğa ilk adımını, Süleyman Çobanoğlu’nun yazdığı ve önemli isimlerin başrolde olduğu “Savaşçı” dizisinde General Kutalmış’ın kızı Ayça karakteri ile attı. Bu rolü 2019-2021 yılları arasında canlandırdı.

2021’de ise, Abdullah Oğuz’un yönettiği ve başrollerinde tanınmış isimlerin bulunduğu “Çember” adlı dizide Behice karakterini oynadı. Yine aynı yıl, Metin Günay’ın yönettiği ve Mehmet Bozdağ’ın senaryosunu yazdığı tarihi aksiyon dizi “Kuruluş: Osman”da Hera karakterini canlandırdı.

2022’de Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim gibi isimlerin olduğu “Aldatmak” adlı dizide Oylum Yenersoy karakteri ile seyirci karşısına çıktı.

Feyza Sevil Güngör’ün Film ve Dizi Kariyeri:
– 2022 – Aldatmak (Oylum Yenersoy)(TV Dizisi)
– 2021 – Kuruluş: Osman (Hera)(TV Dizisi)
– 2021 – Çember (Behice)(TV Dizisi)
– 2019-2021 – Savaşçı (Ayça – General Kutalmış’ın kızı)(TV Dizisi)

Feyza Sevil Güngör haberleri

Feyza Sevil Güngör, Feyza Sevil Güngör biyografisi, Feyza Sevil Güngör hayatı, Feyza Sevil Güngör özgeçmişi, Feyza Sevil Güngör hakkında, Feyza Sevil Güngör doğum yeri
Feyza Sevil Güngör fotoğraf, Feyza Sevil Güngör video, Feyza Sevil Güngör resim, Feyza Sevil Güngör kimdir?, Feyza Sevil Güngör kaç yaşında?, Feyza Sevil Güngör nereli,
Feyza Sevil Güngör memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!