Hakan Dinçkol Biyografisi

Doğum tarihi: 20.Aralık.1981
Hakan Dinçkol kaç yaşında: 42
Kilo & Boy:
Burcu: Yay
Meslek: Dizi Oyuncusu
Hakan Dinçkol doğum yeri: İstanbul

Hakan Dinçkol Kimdir?

“Warrior” isimli TV dizisinde Astsubay Başçavuş Turan Hüseyinoğlu karakterini başarıyla yansıtan kişi, 20 Aralık 1981 İstanbul doğumlu Hakan Dinçkol’dur. Kariyer yolculuğu, çocukluğunu İstanbul, Kocamustafapaşa ve Ayvalık’ta geçiren ve Yugoslav göçmeni kökenli olan Dinçkol’un Üniversite yıllarında tiyatro oyunlarına dahil olması ve reklam filmlerinde rol alması ile başlar. On yıl boyunca perakendecilik sektörünün yöneticiliğini de yapan Dinçkol’un ayrıca bir reklam ajansı bulunmaktadır.

2015 yılında ilk oyunculuk adımını atan Hakan Dinçkol, bu süreçte “Never Give Up” adlı projede Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ümit Yesin, Ayşegül Günay, Hülya Gülşen Irmak, Yonca Cevher ve Tugay Mercan gibi isimlerle aynı ekranda yer alır.

Dinçkol, evlilik yolunda 2008 yılında Merve Erol ile eş olur ancak birliktelikleri 2016 yılında son bulur. Bu beraberlikten Mayra (d.2013) isminde bir kızları bulunmaktadır.

Hakan Dinçkol, 9 Nisan 2017’de Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve Limon Film’in prodüksiyonu, Süleyman Çobanoğlu’nun senaryosu ve Volkan Kocatürk ile Eray Koçak’ın yönetimindeki “Warrior” adlı TV dizisinde, Berk Oktay, Murat Serezli, Yıldız Çağrı Atiksoy, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Uğur Biçer, Alican Albayrak, Hakan Dinçkol ve Doğan Bayraktar ile beraber kamera karşısına geçiyor.

Dinçkol’un aktörlük başarıları;

– 2017’de “Savaşçı” dizisinde Astsubay Başçavuş Turan Hüseyinoğlu karakterini canlandırarak
– 2015 ve 2016 yıllarında “Never Give Up” dizisinde Fırat Kozan karakterini oynayarak göstermiştir.

Hakan Dinçkol haberleri

Hakan Dinçkol, Hakan Dinçkol biyografisi, Hakan Dinçkol hayatı, Hakan Dinçkol özgeçmişi, Hakan Dinçkol hakkında, Hakan Dinçkol doğum yeri
Hakan Dinçkol fotoğraf, Hakan Dinçkol video, Hakan Dinçkol resim, Hakan Dinçkol kimdir?, Hakan Dinçkol kaç yaşında?, Hakan Dinçkol nereli,
Hakan Dinçkol memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!