Hakan Hatipoğlu Biyografisi

Doğum tarihi: 28.Kasım.1979
Hakan Hatipoğlu kaç yaşında: 44
Kilo & Boy:
Burcu: Yay
Meslek: Sporcu, Dizi Oyuncusu, TV sunucusu
Hakan Hatipoğlu doğum yeri: İstanbul

Hakan Hatipoğlu Kimdir?

1979 doğumlu, İstanbul-Adalar’lı Hakan Hatipoğlu, Çanakkale’li bir ailenin çocuğudur. Işık Üniversitesi’nde işletme okuduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı. Eğitim hayatının ardından bir reklam ajansının da kurucusu oldu.

Su topu sporunda aktif olan Hatipoğlu, Türkiye Milli takımında görev aldı. 300 kere milli formayı giyme başarısı gösteren Hatipoğlu, 2013 Akdeniz Oyunları’nda da yer aldı.

Hatipoğlu’nun başarılı televizyon kariyeri 2009 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” programında yarışmacı olarak başladı. Programdan 132.000 TL’lik büyük ödülle ayrıldı. Yarışmadan kazandığı popülerlik sayesinde 2010 yılında “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisinde Selim karakterini canlandırdı.

2010 yılında, Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve “Var Mısın Yok Musun” yarışmacılarından seçilen kişilerin yer aldığı “Survivor Kızlar – Erkekler” yarışmasında yarıştı. Programın bir başka yarışmacısı olan Gizem Akın ile evlendi.

2013 Ekim’de gösterilmeye başlanan bilgi yarışması “Bir Milyon Kimin?”de sunuculuk yaptı. 2015 ve 2018 yılında “Survivor All Star” programına yarışmacı olarak katıldı.

Hatipoğlu 24 Temmuz 2010 tarihinde Gizem Hatipoğlu Akın ile evlendi. Çiftin 19 Ekim 2018 tarihinde dünyaya gelen kızlarına Lila ismi verildi.

Hatipoğlu, televizyon kariyerinin yanı sıra sinema ve diğer TV projelerinde de yer aldı. Bu projeler arasında 2016 yapımı “Hayati Tehlike”, 2011 filmi “Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm” ve 2010 – 2012 yıllarında süren “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” gibi projeler yer alıyor.

Hakan Hatipoğlu haberleri

Hakan Hatipoğlu, Hakan Hatipoğlu biyografisi, Hakan Hatipoğlu hayatı, Hakan Hatipoğlu özgeçmişi, Hakan Hatipoğlu hakkında, Hakan Hatipoğlu doğum yeri
Hakan Hatipoğlu fotoğraf, Hakan Hatipoğlu video, Hakan Hatipoğlu resim, Hakan Hatipoğlu kimdir?, Hakan Hatipoğlu kaç yaşında?, Hakan Hatipoğlu nereli,
Hakan Hatipoğlu memleketi


Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!