Hakan Kanık Biyografisi

Doğum tarihi: ??.??.1999
Hakan Kanık kaç yaşında: 24
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: Aşçı
Hakan Kanık doğum yeri: İstanbul

Hakan Kanık Kimdir?

İstanbul’un bir evladı olan Hakan Kanık, 1999 yılında doğdu. Bu yetenekli genç, lise öğrenimini Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde bitirdi ve ardından yüksek lisans eğitimine Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’ndeki Heykel bölümünde devam etti.

Kendisi henüz çocukken, İstanbul’da basketbol ile spora ilk adımını attı ve ardından vücut geliştirme sporuna yöneldi. Kanık’ın TV’deki ilk görünüşü, Acun Ilıcalı’nın kanalı Tv8’de 1 Eylül 2018 tarihinde yayına giren ve Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyesi olduğu “MasterChef Türkiye” yarışmasına katılmasıyla oldu.

Kısa bir süre sonra, 2 Şubat 2019 tarihinde Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmasına katıldı. Yarışmada Türkiye takımında; Atakan Işıktutan, Bora Edin, Büşra Yalçın, Ecem Onaran, kendisi, Hikmet Tuğsuz, Kader Karakaya, Melisa Emirbayer, Okay Köksal, Seda Ocak, Sude Burcu, Yusuf Karakaya gibi yarışmacılar yer aldı. Ancak, 2 Temmuz 2019 tarihindeki finalde Survivor 2019’un şampiyonu Yusuf Karakaya oldu.

Hakan Kanık haberleri

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!