Harun Çoban Biyografisi

Doğum tarihi: 21.Mayıs.2000
Harun Çoban kaç yaşında: 23
Kilo & Boy:
Burcu: İkizler
Meslek: Müzisyen, Öğretmen
Harun Çoban doğum yeri: Gazipaşa, Antalya

Harun Çoban Kimdir?

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 21 Mayıs 2000 doğumlu Türk Halk Müziği sanatçısı Harun Çoban, ilkokulu, ortaokulu ve liseyi aynı yerde tamamladıktan sonra müzik yolculuğuna yelken açmıştır. Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda 2019 yılında Türk Halk Müziği Anasanat dalında öğrenimine başlamış ve 2023 yılında eğitim hayatını başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Okul yıllarında birçok etkinlik ve konserde yer alarak sahne deneyimi kazanmıştır.

Çeşitli müzik projelerinde başarıları ile dikkat çeken Harun Çoban, müzik ve bağlama eğitmenliği yaparak yeteneklerini gelecek kuşaklara aktarmaktadır. Disiplinli ve sabırlı bir öğretme yaklaşımına sahip olan Çoban, öğrencileri tarafından oldukça sevilmiştir.

Müzik aşkını küçük yaşlarda keşfeden Harun Çoban, bağlama çalarak yeteneklerini geliştirmiştir. Üniversite yıllarında bu yeteneği sayesinde ön plana çıkmış ve birçok konserde yer alarak deneyim kazanmıştır.

Harun Çoban, müziği bir yaşam tarzına dönüştürmüş ve her anını müzikle geçirmeyi kendine prensip edinmiştir. Müzik eğitimini sürdürürken aynı zamanda müzik sevgisini başkalarına da aktarma misyonunu da üstlenmiştir.

Harun Çoban hakkında en güncel bilgi ve paylaşımlara ulaşmak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.haruncoban.com

Harun Çoban haberleri

Harun Çoban, Harun Çoban biyografisi, Harun Çoban hayatı, Harun Çoban özgeçmişi, Harun Çoban hakkında, Harun Çoban doğum yeri
Harun Çoban fotoğraf, Harun Çoban video, Harun Çoban resim, Harun Çoban kimdir?, Harun Çoban kaç yaşında?, Harun Çoban nereli,
Harun Çoban memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!