Heather Lind Biyografisi

Doğum tarihi: 22.Şubat.1983
Heather Lind kaç yaşında: 40
Kilo & Boy:
Burcu: Balık
Meslek: Sinema Oyuncusu
Heather Lind doğum yeri: Upland, Pensilvanya, ABD

Heather Lind Kimdir?

22 Mart 1983’te Upland, Pensilvanya, ABD’de Judy Lind ve Ted Lind çiftinin çocuğu olarak dünyaya gelen Heather Lind, ikiz kız kardeşi Christina Bennett Lind ile birlikte Guilderland, New York’ta büyüdü. Heather, lise eğitimini Guilderland Lisesi’nde tamamladı ve ardından Fordham Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne katıldı. Daha sonra New York Üniversitesi’nden Güzel Sanatlar Yüksek Lisans derecesi ile mezun oldu.

1991 yılında Heather, 8 yaşındayken Matlock adlı TV dizisinde Elizabeth karakteriyle tanınmaya başladı. Tiyatro yolculuğuna 2010 yılında New York, Broadway’deki Shakespeare in the Park oyunu “Venedik Tüccarı”nda Al Pacino’nun canlandırdığı Shylock’un kızı, Jessica karakteriyle başladı.

Heather’ın en bilinen rolü 2014’te başlayan ve Anna Strong karakterini canlandırdığı “Turn: Washington’s Spies” adlı TV dizisi oldu. 2015 yılında “Demolition / Yeniden Başla” filminde Jake Gyllenhaal, Naomi Watts, Chris Cooper, Heather Lind ve Judah Lewis ile birlikte rol aldı.

Heather Lind’in sinema ve TV’deki kariyeri, aralarında “Fireworks”, “Half the Perfect World”, “The Walker”, “Mistress America”, “Blue Bloods”, “Boardwalk Empire” ve “Sleepy Hollow” ‘un da bulunduğu birçok TV şovu ve film içerir.

Heather Lind haberleri

Heather Lind, Heather Lind biyografisi, Heather Lind hayatı, Heather Lind özgeçmişi, Heather Lind hakkında, Heather Lind doğum yeri
Heather Lind fotoğraf, Heather Lind video, Heather Lind resim, Heather Lind kimdir?, Heather Lind kaç yaşında?, Heather Lind nereli,
Heather Lind memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!