İpek Özkök Biyografisi

Doğum tarihi: 19.Temmuz.1982
İpek Özkök kaç yaşında: 41
Kilo & Boy:
Burcu: Yengeç
Meslek: Model, Dizi Oyuncusu
İpek Özkök doğum yeri: İstanbul

İpek Özkök Kimdir?

İstanbul’da 19 Temmuz 1982 tarihinde dünyaya gelen İpek Özkök, Çerkez kökenlidir. Eğitim hayatını Sakarya Üniversitesi’nin Seramik Bölümü’nde tamamlamıştır. Öğrencilik yıllarında olan 2003 yılında modellik kariyerine adım atmıştır.

Gay Sökmen Ajans ile 2002 yılında birlikte çalışmaya başlayan Özkök, Elidor, Duru, Nescafe ve Braun Silk Epil gibi markaların reklam filmlerinde yer almıştır. Ünlü spiker Hıncal Uluç ile Lig TV’deki Derin Futbol programında sunuculuk görevini üstlenmiştir. Daha sonra Kanal 1’deki “Magazin 1” ve 2005 yılında atv’deki “a Magazin” programlarını sunmuştur.

Levent Agan ile evliliğini 12 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştiren İpek Özkök’ün çeşitli dizi ve filmlerde rol aldığı da bilinmektedir. Bu yapımlar arasında 2012 – 2013 yıllarında “Huzur Sokağı”, 2010 – 2014 yıllarında “Arka Sokaklar” ve 2009 yılında “Çıngıraklı Top” sinema filmi bulunmaktadır. Ayrıca, “Aşk Bir Hayal”, “Gece Gündüz”, “Aman Annem Görmesin”, “Yalan Dünya”, “Son Tercih”, “Beyaz Gelincik” ve “Camdan Pabuçlar” dizi projelerinde de yer almıştır.

İpek Özkök haberleri

İpek Özkök, İpek Özkök biyografisi, İpek Özkök hayatı, İpek Özkök özgeçmişi, İpek Özkök hakkında, İpek Özkök doğum yeri
İpek Özkök fotoğraf, İpek Özkök video, İpek Özkök resim, İpek Özkök kimdir?, İpek Özkök kaç yaşında?, İpek Özkök nereli,
İpek Özkök memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!