Kaan Sekban Biyografisi

Doğum tarihi: 18.Ocak.1983
Kaan Sekban kaç yaşında: 40
Kilo & Boy:
Burcu: Oğlak
Meslek: Komedyen
Kaan Sekban doğum yeri: İstanbul

Kaan Sekban Kimdir?

Kaan Sekban, 18 Ocak 1983’te Kurtuluş ve Semiramis Sekban’ın çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimini Arnavutköy Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde lisans derecesini aldı. Ardından Bahçeşehir Üniversitesi’nde Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine yüksek lisansını gerçekleştirdi.

Kaan Sekban, kariyerine Garanti Bankası’nda başladı ve burada on yıl hizmet verdi. Ancak, beklediği terfi gelmeyince bu görevinden ayrıldı. Daha sonra oyunculuk deneyimini artırmak için Los Angeles’taki American Musical and Dramatic Academy (AMDA) ve New York Film Academy ile çalışmalar yaptı. İstanbul’daki İstanbulname müzikalinde ve İtalya’daki Bir Yaz Gecesi Rüyası operasında roller aldı. Kendi ev yapımı canlı talk show programı “Kaan Sekban Saçmalar” ile tanındı. Kurumsal hayata sardırdığı skeçlerle ünlenen Sekban, “Yakam Beyaz Beynim Ayaz” adındaki skeçlerle plaza hayatına eğlenceli bir bakış açısı getirdi.

2017’de “Tebrikler Kovuldunuz” adlı kitabını yayınlayan Sekban, okuyucularına kendi hayatından kesitler sundu. Kitabında üniversite yılları, plaza yaşamı, kendi talk show’una başlama süreci ve ilk sahne deneyiminden bahsetti. Kitabı, Platin dergisi okuyucu anketinde “Yılın En İyi Liderlik Kitabı” olarak seçildi.

2017’den itibaren “Kaan Sekban Saçmalar” adlı tek kişilik sahne gösterilerine başladı.

Yazdığı Kitaplar:
2017 – Tebrikler Kovuldunuz

Dizileri ve Filmleri :
2020 – Kaan Sekban’la Alt Tarafi Bi’ Talk Show (TV Dizisi)
2018 – Jet Sosyete (Kaan) (15. Bölüm) (TV Dizisi)
2017 – No: 309 (TV Dizisi)
2016 – Her Şey Aşktan (Kaan) (Sinema Filmi)

Kaan Sekban haberleri

Kaan Sekban, Kaan Sekban biyografisi, Kaan Sekban hayatı, Kaan Sekban özgeçmişi, Kaan Sekban hakkında, Kaan Sekban doğum yeri
Kaan Sekban fotoğraf, Kaan Sekban video, Kaan Sekban resim, Kaan Sekban kimdir?, Kaan Sekban kaç yaşında?, Kaan Sekban nereli,
Kaan Sekban memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!