Kaan Taşaner Biyografisi

Doğum tarihi: 23.Nisan.1979
Kaan Taşaner kaç yaşında: 44
Kilo & Boy:
Burcu: Boğa
Meslek: Dizi Oyuncusu
Kaan Taşaner doğum yeri: Antalya

Kaan Taşaner Kimdir?

Kaan Taşaner, 23 Nisan 1979 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi. Tiyatro sanatçısı Sacide Taşaner’in oğlu olan Kaan Taşaner, oyunculuğa 17 yaşında Antalya’da bulunan bir tiyatro kursuna katılarak başladı.

Nitelikli bir eğitim almak için Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı’na giriş yaptı ve 1999-2000 Eğitim Öğretim Yılında 95180108 öğrenci numarasıyla mezun oldu.

Oyunculuk kariyerine “Karanlıkta ilk ışık Kubilay” adlı tiyatro oyunuyla adım atan Taşaner, 2004’e kadar çeşitli tiyatro oyunlarında performans sergiledi. Ardından televizyon dünyasına adım atarak “Büyük Buluşma” adlı dizide rol almaya başladı.

Kaaan Taşaner, 2010 yılında “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinde yer aldı ve oyun kadrosunda Beren Saat, Engin Akyürek, Sumru Yavrucuk gibi ünlü isimlerle birlikte yer aldı. 2012’de, “Kuzey Güney”de oynadı ve 2013’te “Kayıp” adlı dizide yer aldı.

2014 tarihinde ise ünlü dizi “Diriliş: Ertuğrul Gazi”nin kadrosuna dahil olan Taşaner, birçok yetenekli isimlerle birlikte performans gösterdi.

Son olarak, 2018 yılında “Şahin Tepesi” adlı dizide yer aldı ve burada da birbirinden başarılı isimlerle birlikte sahne aldı.

Kaan Taşaner, 2012’de “TelevizyonDizisi.com En İyiler Ödülleri”nde “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” ödülünü kazandı.

Kaan Taşaner’in yer aldığı tiyatro oyunlarından bazıları “Karanlıkta ilk ışık Kubilay”, “Asiye Nasıl Kurtulur”, “Deli Dumrul”, “Vanya Dayı” ve “Ana Hanım Kız Hanım” olarak sıralanabilir. Onun televizyon kariyerinde yer aldığı dikkate değer projeler arasında “Mehmetçik Kut ül Amare”, “Kaçın Kurası” ve “Kendi Okulumuza Doğru” yer alır.

Kaan Taşaner haberleri

Kaan Taşaner, Kaan Taşaner biyografisi, Kaan Taşaner hayatı, Kaan Taşaner özgeçmişi, Kaan Taşaner hakkında, Kaan Taşaner doğum yeri
Kaan Taşaner fotoğraf, Kaan Taşaner video, Kaan Taşaner resim, Kaan Taşaner kimdir?, Kaan Taşaner kaç yaşında?, Kaan Taşaner nereli,
Kaan Taşaner memleketi


Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!