Kanat Atkaya Biyografisi

Doğum tarihi: ??.??.1969
Kanat Atkaya kaç yaşında: 54
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: Gazeteci, Yazar
Kanat Atkaya doğum yeri: İstanbul

Kanat Atkaya Kimdir?

1969 doğumlu yazar ve gazeteci Kanat Atkaya, İstanbul doğumludur. Profesyonel kariyerine Hey dergisinde müzik makaleleri kaleme alarak adım atan Atkaya, Kabakulak isimli köşe yazıları ile tanınırlığını artırmıştır.

Gazetecilik hayatına Hürriyet gazetesinde devam eden Atkaya, burada magazin ve günlük konular üzerine köşe yazıları kaleme almıştır. Can Kozanoğlu ile birlikte 4 Şubat 2005 tarihinden itibaren NTV’de Arka Sayfa programını sunmuştur.

Topesto ve Riko’nun Maceraları, Köprüaltı ve Beyoğlu Hikâyeleri gibi hikaye kitaplarının yanı sıra, müziğe, çizgi romana ve futbola dair eserleri olan Atkaya, 2010 yılında gazeteci Ezgi Başaran ile Paris’te evlenmiştir. Ancak bu evliliği 23 Ocak 2013 tarihinde son bulmuştur. Ağustos 2017’den itibaren oyuncu Şebnem Bozoklu ile bir ilişkisi olan Atkaya, Bozoklu ile 23 Mart 2019’da evlenmiştir.

Hürriyet gazetesinde spor ve günlük konular üzerine kaleme aldığı köşe yazıları yayınlanan Atkaya’nın 30 yıl süren Hürriyet gazetesindeki kariyeri ise 10 Aralık 2021 tarihinde sona ermiştir.

Kanat Atkaya haberleri

Kanat Atkaya, Kanat Atkaya biyografisi, Kanat Atkaya hayatı, Kanat Atkaya özgeçmişi, Kanat Atkaya hakkında, Kanat Atkaya doğum yeri
Kanat Atkaya fotoğraf, Kanat Atkaya video, Kanat Atkaya resim, Kanat Atkaya kimdir?, Kanat Atkaya kaç yaşında?, Kanat Atkaya nereli,
Kanat Atkaya memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!