Karolina Protsenko Biyografisi

Doğum tarihi: 03.Ekim.2008
Karolina Protsenko kaç yaşında: 15
Kilo & Boy:
Burcu: Terazi
Meslek: Müzisyen
Karolina Protsenko doğum yeri: Ukrayna

Karolina Protsenko Kimdir?

Karolina Protsenko, Ukrayna’da müzikle iç içe bir ailede 3 Ekim 2008 tarihinde dünyaya geldi. Ailesi, Karolina altı yaşındayken 2014 yılında ABD’ye taşındı. Bu dönemde keman çalmaya başlayan Karolina’nın ailesi, 2018 yılında Leo adında bir erkek çocuk sahibi oldu.

2017 yılının sonlarında Los Angeles’ın ilçesi Santa Monica’da sokak performanslarına başlayan Protsenko, hızla büyük bir hayran kitlesi topladı. En sık performans sergilediği mekan, Santa Monica’nın ünlü 3. Caddesi oldu. Başta YouTube olmak üzere, Facebook, Twitter ve Instagram dahil olmak üzere birçok sosyal media platformunda milyonlarca takipçisi bulunuyor. Videoları 500 milyonun üzerinde izlenme aldı ve hayran kitlesi 50’den fazla ülkeye yayıldı.

Ünü, 2019 yılında popüler talk-show sunucusu Ellen DeGeneres tarafından programına davet edilmesini sağladı.

Protsenko’nun yayınladığı albümler şunlardır:
2018 – My Dream
2018 – Fly
2019 – Sky
2019 – Sunflower

Karolina Protsenko haberleri

Karolina Protsenko, Karolina Protsenko biyografisi, Karolina Protsenko hayatı, Karolina Protsenko özgeçmişi, Karolina Protsenko hakkında, Karolina Protsenko doğum yeri
Karolina Protsenko fotoğraf, Karolina Protsenko video, Karolina Protsenko resim, Karolina Protsenko kimdir?, Karolina Protsenko kaç yaşında?, Karolina Protsenko nereli,
Karolina Protsenko memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!