Lütfullah Ağcadağ Biyografisi

Doğum tarihi: ??.??.1985
Lütfullah Ağcadağ kaç yaşında: 38
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: Müzisyen
Lütfullah Ağcadağ doğum yeri: Gaziantep

Lütfullah Ağcadağ Kimdir?

1985 yılında Gaziantep’te dünyaya gelen Lütfullah Ağcadağ, hayatının eğitim kısmını bu şehirde geçirdi. Müzikle tanışması ise 1995 yılında Gaziantep Hacı Bektaşi Veli kültür derneğinde alacağı nota ve solfej dersleri ile oldu ve bağlama çalmaya başladı.

2001 yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel Temel Kanar Müzik Merkezi’nde müzik eğitimine devam etme kararı aldı. Şelpe metodu ile daha profesyonel bir seviyede bağlama eğitimi almak isteyen Ağcadağ, 2003 yılında Erdal Erzincan’ın saz evine gitti ve orada profesyonel müzik dersleri aldı.

Ağcadağ’ın müzikal yetenekleri, pek çok albüme ve teklilere katkı sağlamasına ve birçok konser, etkinlik ve organizasyonlarda sahne almasına olanak sağladı. Müzik eserlerinin birçoğu dijital platformlarda yer almakta.

Lütfullah Ağcadağ, aynı zamanda Londra Müzisyenler Birliği üyesi olup, sahne ve müzik çalışmalarını Londra’da sürdürmektedir.

2023’te hem sözlü hem de enstrümantal eserlerden oluşan bir albüm çıkaracak olan Ağcadağ, evli biri ve iki çocuğun babasıdır.

Lütfullah Ağcadağ haberleri

Lütfullah Ağcadağ, Lütfullah Ağcadağ biyografisi, Lütfullah Ağcadağ hayatı, Lütfullah Ağcadağ özgeçmişi, Lütfullah Ağcadağ hakkında, Lütfullah Ağcadağ doğum yeri
Lütfullah Ağcadağ fotoğraf, Lütfullah Ağcadağ video, Lütfullah Ağcadağ resim, Lütfullah Ağcadağ kimdir?, Lütfullah Ağcadağ kaç yaşında?, Lütfullah Ağcadağ nereli,
Lütfullah Ağcadağ memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!