Mahsun Karaca Biyografisi

Doğum tarihi: 25.Haziran.1992
Mahsun Karaca kaç yaşında: 31
Kilo & Boy:
Burcu: Yengeç
Meslek: Youtuber
Mahsun Karaca doğum yeri: Adana

Mahsun Karaca Kimdir?

Adana’da 25 Haziran 1992 tarihinde doğan Mahsun Karaca, sosyal medya üzerinde “Röportaj Adam” mahlasıyla oldukça popülerleşmiştir. Kendine has bir mizahi dil oluşturan Karaca, Adana ve çevresinde yaşanan garip ve komik olayları belgeleyip röportajlar çekip, bu röportajları Amacı Olmayan Grup (AOG) aracılığıyla yayınlamıştır. Bu çalışmalarının altında kitle toplayan Karaca’nın hem Instagram’da hem de Röportaj Adam adını taşıyan Youtube kanalında hatırı sayılır bir takipçi kitlesi bulunmaktadır.

Mahsun Karaca’nın eşi Tuğçe Manga Karaca’dır. Sosyal medyanın yanı sıra televizyon ekranlarında da boy gösteren Karaca, 2022 yılında Star TV’de Yılmaz Erdoğan’ın sanat yönetmenliğini yaptığı Çok Güzel Hareketler 2 adlı eğlence programına dahil olmuştur.

Karaca’nın TV’li geçmişi sadece bu programla sınırlı olmayıp 2019 tarihli The Cheat adlı televizyon dizisi de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Mahsun Karaca’nın film ve dizi geçmişi de oldukça zengindir. Başta 2022 tarihli “İllegal Hayatlar: Röportaj Adam”, 2021’deki Pqueen dizisi ve “Başımız Belaya Girecek” adlı kısa film olmuştur. 2021 tarihli “Nasıl Battım? 100.000 Lira Vergi Borcu” adlı video ve “Doğa İçin Çal 12 – Deniz Üstü Köpürür, Kağızman” adlı müzik videosu, Kaçış adlı televizyon dizisi ve Enes Batur Gerçek Kahraman filmi de Karaca’nın geçmişi içerisinde bulunan bazı yapımlardır.

Mahsun Karaca haberleri

Haber bulunamadı

Mahsun için Yapılan Aramalar

Mahsun Karaca, Mahsun Karaca biyografisi, Mahsun Karaca hayatı, Mahsun Karaca özgeçmişi, Mahsun Karaca hakkında, Mahsun Karaca doğum yeri Mahsun Karaca fotoğraf, Mahsun Karaca video, Mahsun Karaca resim, Mahsun Karaca kimdir?, Mahsun Karaca kaç yaşında?, Mahsun Karaca nereli, Mahsun Karaca memleketi
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!