Maria Bakalova Biyografisi

Doğum tarihi: 04.Haziran.1996
Maria Bakalova kaç yaşında: 27
Kilo & Boy:
Burcu: İkizler
Meslek: Sinema Oyuncusu
Maria Bakalova doğum yeri: Burgaz , Bulgaristan

Maria Bakalova Kimdir?

Maria Bakalova, bir Bulgar oyuncudur ve 1996 yılında Burgaz şehrinde doğmuştur. Genç yaşta flüt ve şan derslerine başlamış, Burgaz Ulusal Sanat Okulu’nda tiyatro tahsili görmüştür. Akademik eğitimini Sofya’daki Krastyo Sarafov Ulusal Tiyatro ve Film Sanatları Akademisi’nde drama alanında tamamlamış ve 2019 yılında mezun olmuştur.

Bakalova’nın film kariyeri 2018 yılında “Transgression” ile başlamış ve daha sonra 2020’de “Last Call” filminde rol almıştır. Ancak asıl ününü, Sacha Baron Cohen’in Borat karakterinin kızı Tutar Sagdiyev’i canlandırdığı 2020 yapımı “Borat Subsequent Moviefilm” ile kazanmıştır. Halihazırda Amerika’nın Los Angeles kentinde yaşamaktadır.

Bakalova’nın filmografiye bakıldığında çeşitli film ve dizi projelerinde yer aldığı görülmektedir. Bunların arasında 2022 yapımı “Freedom or Death” (Batak Massacre) ve “Untitled Anthology Series” (Proto), 2021 yapımı “Women Do Cry” ve 2019 yapımı “Baba” gibi yapımlar bulunmaktadır. Ayrıca Jimmy Kimmel Live! programında da Tutar Sagdiyev karakteriyle görünmüştür.

Maria Bakalova haberleri

Maria Bakalova, Maria Bakalova biyografisi, Maria Bakalova hayatı, Maria Bakalova özgeçmişi, Maria Bakalova hakkında, Maria Bakalova doğum yeri
Maria Bakalova fotoğraf, Maria Bakalova video, Maria Bakalova resim, Maria Bakalova kimdir?, Maria Bakalova kaç yaşında?, Maria Bakalova nereli,
Maria Bakalova memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!