Melania Trump Biyografisi

Doğum tarihi: 26.Nisan.1970
Melania Trump kaç yaşında: 53
Kilo & Boy:
Burcu: Boğa
Meslek: Model, Tasarımcı
Melania Trump doğum yeri: Novo Mesto, Slovenya (Yugoslavya)

Melania Trump Kimdir?

İlk Kadın ve Mücevher Tasarımcısı

Melania Trump, kocası Donald Trump’ın 8 Kasım 2016’daki başkanlık zaferinin ardından ABD’nin yeni First Lady’si oldu.

Melania Trump, 26 Nisan 1970’te Yugoslavya, Novo Mesto’da doğdu. Ebeveynleri VIktor Knavs, bir otomobil satıcısı ve Amalija Knavs, bir terziydi. Melania Knavs adı ile dünyaya geldi ve bir kız kardeşi bulunmaktadır. Melania, Yugoslavya’da Tasarım ve Fotoğrafçılık okulu ve Ljubljana Üniversitesi’nde eğitim aldı. 2001 yılında ABD’ye yerleşti ve 2006 yılında Amerikan vatandaşı oldu.

Melania Trump, Slovence, Sırpça, İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerini akıcı bir şekilde konuşmaktadır. 17 yaşında model olmaya başladı ve 18 yaşında İtalya, Milano’da bir model ajansı ile anlaşma yaptı. 1992’de bir model yarışmasında ikinci oldu. Ljubljana Üniversitesi’ndeki eğitiminden bir yıl sonra modellik kariyerine devam etmek için orayı terk etti ve Milano ve Paris’te modellik yaptı. Melania, 1996’da New York’a taşındı.

180 cm. boyunda olan Melania Trump, modelliği bıraktıktan sonra mücevher ve saat tasarımcısı olarak çalıştı.

Melania Trump, iş gezisi için ilk defa 1996 yılının Ağustos ayında ABD’ye geldi. Daha sonra Ekim 1996’da bir kez daha ABD’ye gitti ve 2001’de oturma izni alarak ABD’ye yerleşti. 2006 yılında Amerikan vatandaşı oldu.

Melania Trump, 22 Ocak 2005’te Donald Trump ile evlendi ve Barron Trump (d. 20 Mart 2006) adında bir oğulları oldu.

Melania Trump, Donald Trump’ın 8 Kasım 2016’daki başkanlık kazanımı ardından ABD’nin yeni First Lady’si oldu ve 20 Ocak 2017 itibariyle Amerika Birleşik Devletleri’nin First Lady’si olarak anılmaya başlandı.

Melania Trump haberleri

Melania Trump, Melania Trump biyografisi, Melania Trump hayatı, Melania Trump özgeçmişi, Melania Trump hakkında, Melania Trump doğum yeri
Melania Trump fotoğraf, Melania Trump video, Melania Trump resim, Melania Trump kimdir?, Melania Trump kaç yaşında?, Melania Trump nereli,
Melania Trump memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!