Melih Altınok Biyografisi

Doğum tarihi: ??.??.1979
Melih Altınok kaç yaşında: 44
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: Gazeteci, Yazar
Melih Altınok doğum yeri: Eskişehir

Melih Altınok Kimdir?

1979 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Melih Altınok, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun oldu. Kaleme aldığı makaleler Birikim dergisi ve Radikal gazetesinde yayınlandı. Mesleğe Gündem gazetesinde köşe yazarı olarak adım attı.

2007-2009 yılları arasında BirGün gazetesinde, 2009-2013 yılları arasında ise Taraf gazetesinde kalem oynattı. Taraf gazetesinden 2013 Mayıs ayında ayrılarak Eylül 2013’te Türkiye gazetesinde yazmaya başladı.

Televizyon dünyasında da aktif olan Melih Altınok, Kanal A’da Çarşamba akşamları yayınlanan “Hangi Taraf” programını hazırlayıp sundu ve ayrıca TV24’te Murat Çiçek ile birlikte “Günün Manşeti” programını yürüttü. 26 Şubat 2015’te Türkiye gazetesindeki görevini bırakarak Sabah gazetesine geçti.

Sabah Gazetesinde halen köşe yazarı olarak çalışmakta olan Melih Altınok, 30 Mart 2015 itibariyle Show Tv’de yayınlanan “Güne Merhaba” programının sunucusudur.

Tekst çalışmaları sadece gazetecilikle sınırlı olmayan Altınok’un uzun metrajlı film senaryosu ve tiyatro oyunları da bulunmaktadır. Ayrıca kendisi ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüllere layık görüldü.

Melih Altınok haberleri

Melih Altınok, Melih Altınok biyografisi, Melih Altınok hayatı, Melih Altınok özgeçmişi, Melih Altınok hakkında, Melih Altınok doğum yeri
Melih Altınok fotoğraf, Melih Altınok video, Melih Altınok resim, Melih Altınok kimdir?, Melih Altınok kaç yaşında?, Melih Altınok nereli,
Melih Altınok memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!