Nur Bozar Biyografisi

Doğum tarihi: ??.??.1990
Nur Bozar kaç yaşında: 33
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: Model
Nur Bozar doğum yeri: İstanbul

Nur Bozar Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nur Bozar, hali hazırda üniversite eğitimine devam etmektedir. Bozar, başarılı bir model ve mankendir. 2009 yılında Babutsa’nın “Yanayım Yanayım” adındaki şarkı klipinde yer aldı.

2012 yılında gerçekleşen ‘Miss Model Off Turkey’ yarışmasında Basın Güzeli ödülünü kazanan Nur Bozar, genellikle Türkan Şoray’a benzetilir.

2014 yılında popüler yarışma programı “Bu Tarz Benim”e katıldı. Bu programda Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez jüri üyeliği yapmakta iken, sunuculuk görevini Öykü Serter gerçekleştirdi. Bu çalışmada Ayşenur Balcı, Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Buse Doğanay, Esra Özüver, Gizem Güler, Gizem Kayaalp, Melek Balkan, Özlem Özden, Roza Şake, Sara Ayşem Koçoğlu, Tuğçe Ergişi ve Meltem Keklik ile rekabet etti.

Jüri üyesi olarak Nihat Doğan’ın katıldığı bir bölümde, 15 Kasım 2014 tarihinde jüri üyelerinin oyları sonucunda elendi.

Bozar, 2015 yılında Gökhan Şener ile hayatını birleştirdi ve 25 Aralık 2015 tarihinde Kumsal isimli bir kızı oldu.

Nur Bozar haberleri

Nur Bozar, Nur Bozar biyografisi, Nur Bozar hayatı, Nur Bozar özgeçmişi, Nur Bozar hakkında, Nur Bozar doğum yeri
Nur Bozar fotoğraf, Nur Bozar video, Nur Bozar resim, Nur Bozar kimdir?, Nur Bozar kaç yaşında?, Nur Bozar nereli,
Nur Bozar memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!