Nur Gümüşdoğrayan Biyografisi

Doğum tarihi: ??.??.1985
Nur Gümüşdoğrayan kaç yaşında: 38
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: Model
Nur Gümüşdoğrayan doğum yeri: İstanbul

Nur Gümüşdoğrayan Kimdir?

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nur Gümüşdoğrayan, 2004 Türkiye güzellik yarışmasına katılarak birincilik unvanını kazanmış ve Türkiye’yi Çin’in Hainan adasındaki Miss World güzellik yarışmasında temsil etmiştir.

Gümüşdoğrayan, kariyeri boyunca Vural Gökçaylı ve Yıldırım Mayruk gibi tanınmış modacıların defilelerinde boy göstermiştir. 2011’de gerçekleşen “İstanbul Fashion Week” boyunca 4 günde 10 defileye çıkma başarısı göstermiştir.

2013 Nisan ayında Show TV’de? yayınlanan “Ben Burdan Atlarım” yarışmasına da katılmıştır. Med Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve ilk bölümü Show TV’den canlı yayınlanan yarışmanın yarışmacıları arasında Nur Gümüşdoğrayan, Asena Onur Çakmak, Bayhan Gürhan, Gökhan Taşkın, Atilla Taş, Leyla Bilginel, Neslihan Önder, Günay Musayeva, Önder Bekensir, Sema Çelebi, Semih Yuvakuran, Semiha Yankı, Serkan Tanırgan, Şener Üşümezsoy, Timur Kunt, Tony Hill, Tuğba Özay, Verda Penso gibi isimler yer almıştır. Yarışmada birinciliği Önder Bekensir kazanmıştır.

Nur Gümüşdoğrayan, 27 Nisan 2014’te iş adamı Sarp İbrahimoğlu ile dünya evine girmiştir. Çiftin nikahına tanınmış isimlerden Uğurkan Erez şahitlik yapmıştır. Bu evlilikten Yaman ve Leyla isimlerinde iki çocukları olmuştur.

Nur Gümüşdoğrayan haberleri

Nur Gümüşdoğrayan, Nur Gümüşdoğrayan biyografisi, Nur Gümüşdoğrayan hayatı, Nur Gümüşdoğrayan özgeçmişi, Nur Gümüşdoğrayan hakkında, Nur Gümüşdoğrayan doğum yeri
Nur Gümüşdoğrayan fotoğraf, Nur Gümüşdoğrayan video, Nur Gümüşdoğrayan resim, Nur Gümüşdoğrayan kimdir?, Nur Gümüşdoğrayan kaç yaşında?, Nur Gümüşdoğrayan nereli,
Nur Gümüşdoğrayan memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!