Oğuzhan Arslan Biyografisi

Doğum tarihi: 10.Eylül.1991
Oğuzhan Arslan kaç yaşında: 32
Kilo & Boy:
Burcu: Başak
Meslek: Menajer, İş adamı
Oğuzhan Arslan doğum yeri: Dinar, Afyonkarahisar

Oğuzhan Arslan Kimdir?

Oğuzhan Arslan, TORGÜB A.Ş., Türkiye’nin en büyük gübre fabrikalarından birinin kurucu ortağı olarak tanınırken, aynı zamanda Türkiye’deki futbol menajerliği kariyeri ile de biliniyor. 10 Eylül 1991 tarihinde Afyonkarahisar’ın Dinar beldesinde doğan Arslan, ilköğretim ve lise eğitimini Özel Harput Kolejinde alıp, daha sonra Pamukkale Üniversitesi Ekonomi bölümünü bitirmiştir.

Kariyerine amatör futbolcu olarak başlayan Arslan, bir olayın ardından tamamen menajerlik alanına yönelmiştir. Genç ve tecrübesiz futbolcuların haklarının korunması konusunda önemli rol oynayan Arslan, bu durumu bir dönüm noktası olarak görmüştür. Kendini tamamen menajerliğe adayan Arslan, Türkiye’deki yerel yeteneklerin büyük takımlara transfer süreçlerinde etkin rol aldı, bu çabaları hem milli takımımıza hem de Türkiye’nin büyük futbol kulüplerine büyük bir değer kattı.

Üniversite eğitimi ve ticari yetenekleri Arslan için yeterli değildi. Bu noktada, Arslan, TORGÜB A.Ş., Türkiye’nin önde gelen gübre üretim tesislerinden birini kurmak için büyük bir yatırım yaptı. Menajerlik kariyerinde üst düzeye ulaşan Arslan, uluslararası arenada da adını duyurdu ve dünya çapında yıldız futbolcularla çalıştı.

Ancak, Arslan’ın gözü daha büyük bir hedefe çevrildi: Mball! Bu projenin temelinde bir sosyal medya uygulaması olması fikri yatıyor. Bu uygulama sayesinde oyuncular yeteneklerini videolarla çevrimiçi olarak sergileyebiliaacak ve izleyenler tarafından puan alabilecektir. Bu sayede, büyük takımların alt yapı desteği sağlama masrafları azalacak,

Genç yeteneklerin yeteneklerini dünya çapında sergileyebilmesini sağlayacak olan bu uygulama tamamen ücretsiz olacak. Teknik direktörlerin de bu uygulama dahilinde takım kurup maçlar yapabileceğini belirtmeyi unutmamak gerekiyor.

Projenin daha detaylı bilgilerini paylaşmak için beklemekteyiz. Ancak bu proje için Oğuzhan Arslan’ın gelecekte mutlaka bir açıklama yapacağını beklemekteyiz.

En başından itibaren herkesin merakla beklediği bu eşsiz projede Oğuzhan Arslan’a başarılar dileriz. Mball projesi umarız ki futbol dünyasında büyük ses getirir.

Oğuzhan Arslan haberleri

Oğuzhan Arslan, Oğuzhan Arslan biyografisi, Oğuzhan Arslan hayatı, Oğuzhan Arslan özgeçmişi, Oğuzhan Arslan hakkında, Oğuzhan Arslan doğum yeri
Oğuzhan Arslan fotoğraf, Oğuzhan Arslan video, Oğuzhan Arslan resim, Oğuzhan Arslan kimdir?, Oğuzhan Arslan kaç yaşında?, Oğuzhan Arslan nereli,
Oğuzhan Arslan memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!