Ömür Arpacı Biyografisi

Doğum tarihi: 25.Ocak.1982
Ömür Arpacı kaç yaşında: 41
Kilo & Boy:
Burcu: Kova
Meslek: Dizi Oyuncusu
Ömür Arpacı doğum yeri: Akçaabat, Trabzon

Ömür Arpacı Kimdir?

Trabzon, Akçaabat’ta 25 Ocak 1982’de dünyaya gelen Ömür Arpacı, babasının oto camcı olduğu bir ailenin çocuğudur. İlk, orta ve lise eğitimlerini Trabzon’da tamamladıktan sonra 17 yıl boyunca yaşadığı bu kentten İstanbul’a göç etti. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde dört yıl boyunca eğitim aldı ve Kültür Üniversitesi’nin Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun oldu.

Ömür Arpacı, dizi kariyerine ilk adımını 1995’te “Çiçek Taksi” dizisinde Tenten Cem karakterini canlandırarak attı. Ardından, “Kurtlar Vadisi,” “Kadın İsterse” ve “Avrupa Yakası” adlı dizi projelerinde Karadenizli karakterler tiplemesi sayesinde daha geniş kitleler tarafından tanındı. Metin Akpınar’ın başrolünde olduğu “Papatya” adlı dizide Cemal karakteri ile ekrana geldi. 2009’da, “Laf Ebeleri” programında yer aldı ve 2011’de “Mor Menekşeler” adı verilen projede Umut Kurt ve Sarp Levendoğlu ile birlikte rol aldı.

2012-2014 yılları arasında, Gülse Birsel’in yazdığı “Yalan Dünya” adlı dizide Reis karakterini oynamıştır. Bu dizide Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Rutkay Aziz, Bartu Küçükçağlayan, Gonca Vuslateri, Gupse Özay, Sarp Apak, Derya Karadaş gibi isimlerle birlikte kamera karşısına geçti.

2015’te, Acun Ilıcalı’nın yürütücülüğünü yaptığı TV8’de yayınlanan “Komedi Türkiye” adlı yarışmanın koçluğunu yaptı. Bu yarışmada Haluk Bilginer, Gani Müjde ve Gülse Birsel jüri üyeliği yaptılar.

Ömür Arpacı’nın kişisel hayatına baktığımızda, Dildar Deniz Erten ile 9 Eylül 2014 tarihinde evlendiğini görmekteyiz.

Kariyeri boyunca birçok TV dizisi ve sinema filmi projelerinde yer aldı. Bunlar arasında, “Komedi Türkiye,” “Böcek,” “Bir Yusuf Masalı,” “Bana Bir Soygun Yaz,” “Mor Menekşeler,” “Papatyam,” “Çıngıraklı Top,” “Zoraki Başkan,” “Yankee Go Home,” “Sıkı Dostlar,” “Ey Aşk Nerdesin,” “Aşk Geliyorum Demez,” “Avrupa Yakası,” “Sınıf,” “Servet Avcısı,” “Fırtına,” “Düşler ve Gerçekler,” “Beşinci Boyut,” “Çocuğun Var Derdin Var,” “Mavi Rüya,” “Kadın İsterse,” “Hırsız Var!,” “Cennet Mahallesi,” “Kurtlar Vadisi,” “Kasabanın İncisi,” “Büyümüş de Küçülmüş,” “Canım Kocacığım,” ve “Çiçek Taksi” bulunmaktadır.

Ömür Arpacı haberleri

Ömür Arpacı, Ömür Arpacı biyografisi, Ömür Arpacı hayatı, Ömür Arpacı özgeçmişi, Ömür Arpacı hakkında, Ömür Arpacı doğum yeri
Ömür Arpacı fotoğraf, Ömür Arpacı video, Ömür Arpacı resim, Ömür Arpacı kimdir?, Ömür Arpacı kaç yaşında?, Ömür Arpacı nereli,
Ömür Arpacı memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!