Onur Yüksel Biyografisi

Doğum tarihi: ??.??.1984
Onur Yüksel kaç yaşında: 39
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: Dizi Oyuncusu, Model
Onur Yüksel doğum yeri: Karabük

Onur Yüksel Kimdir?

1984 yılında Karabük’te dünyaya gelen Onur Yüksel, bürokrat bir ailenin ferdi olarak yetişmiştir. Akademik hayatına Zonguldak’taki Kara Elmas Üniversitesi İşletme Bölümü’nde devam etmiş ve bu bölümden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra, profesyonel basketbol hayatına adım atmış ama yaşadığı bir sakatlık nedeniyle yüksek seviye takımlarda oynama hayalinden vazgeçmek zorunda kalmıştır.

Onur Yüksel, basketbol kariyerinden sonra oyunculuk ve modellikle ilgilenmeye başlamıştır ve birçok tanınmış markanın reklam kampanyalarında yer almıştır.

2016 yılının Nisan ayında “Fenomen” adlı TV8 yarışmasına katılıp ekranlarda boy göstermiştir. Bu yarışmada, evde bir arada yaşayan altı erkek ve altı kadın yarışmacının yer aldığı bir formatı vardı ve Öykü Serter tarafından sunuluyordu. Fenomen kadın yarışmacılar Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken; Fenomen erkek yarışmacıları arasında ise Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın, Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş yer almıştır.

Onur Yüksel haberleri

Onur Yüksel, Onur Yüksel biyografisi, Onur Yüksel hayatı, Onur Yüksel özgeçmişi, Onur Yüksel hakkında, Onur Yüksel doğum yeri
Onur Yüksel fotoğraf, Onur Yüksel video, Onur Yüksel resim, Onur Yüksel kimdir?, Onur Yüksel kaç yaşında?, Onur Yüksel nereli,
Onur Yüksel memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!