Özcan Kadıoğlu Biyografisi

Doğum tarihi: 01.Ağustos.1968
Özcan Kadıoğlu kaç yaşında: 55
Kilo & Boy:
Burcu: Aslan
Meslek: Yazar
Özcan Kadıoğlu doğum yeri: Bucak ilçesi, Burdur

Özcan Kadıoğlu Kimdir?

Yazar ve İş Adamı

1 Ağustos 1968’de Burdur Bucak’ta dünyaya gelen Özcan Kadıoğlu, ilköğretim ve lise yaşantısını burada sürdürdü. Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümünde 1986 ve 1990 yılları arasında lisans eğitimini tamamladı. Aynı üniversite ve fakültede 1990 ve 1995 yılları arasında yüksek lisansını tamamlayan Kadıoğlu, eğitim hayatını noktaladı.

Özcan Kadıoğlu, mezun olduktan sonra başkent Ankara’da 4 yıl boyunca öğretmenlik yaptı. 1995’te öğretmenlik mesleğinden ayrılarak iş dünyasına giriş yaptı. İngilizce diline hâkim olan Kadıoğlu, evli ve iki kız çocuk babasıdır.

Antalya Lara’da bulunan “La Bergamote” isimli pastanenin sahibidir ve bu işletme üzerinden ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Kadıoğlu, Dünya Gazetesi’nde yazdığı ekonomi konulu köşe yazıları ile bilinir.

2015’In Kasım ayında gerçekleştirilen 26. Dönem Milletvekili Seçimlerinde MHP’den Antalya milletvekili adayı olan Özcan Kadıoğlu, İyi Parti’nin kurulmasının ardından bu partiye katıldı ve Ekonomi Politikaları Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Özcan Kadıoğlu haberleri

Özcan Kadıoğlu, Özcan Kadıoğlu biyografisi, Özcan Kadıoğlu hayatı, Özcan Kadıoğlu özgeçmişi, Özcan Kadıoğlu hakkında, Özcan Kadıoğlu doğum yeri
Özcan Kadıoğlu fotoğraf, Özcan Kadıoğlu video, Özcan Kadıoğlu resim, Özcan Kadıoğlu kimdir?, Özcan Kadıoğlu kaç yaşında?, Özcan Kadıoğlu nereli,
Özcan Kadıoğlu memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!