Pelin Suade Biyografisi

Doğum tarihi: ??.??.1980
Pelin Suade kaç yaşında: 43
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: Model
Pelin Suade doğum yeri: İstanbul

Pelin Suade Kimdir?

Pelin Suade, 1980’de İstanbul’da doğan müzisyen bir ailenin kızıdır. Annesi Sema Ayvaz Azeri ve babası Giritli Ahmet Alev Suade. Kendisi hakkında “İşte Benim Stilim Ünlüler” yarışmasında söylendiği gibi 1988 doğumlu veya Kiev doğumlu olmadığını belirtti. Bu bilgiler, programın hikayesi için yaratıldı.

Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde annesinin eğitim aldığı yerde iki yıl müzik eğitimi aldı. Ardından, Sevingül Bahadır’dan şan eğitimi ve Zehra Belevi’den ses açma dersi aldı. Eğitimini Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamladı.

Suade, model ve foto model olarak çalıştı ve 2006 yılından itibaren televizyonda sunuculuk yapmaya başladı. Aynı zamanda bir reklam şirketi sahibi. İlk televizyon deneyimini CINE 5 kanalındaki ‘Şimdi Magazin’ programında elde etti ve bu programı 48 hafta canlı yayınladı. Daha sonra Flash TV’nin ‘Magazin Dünyası’ programını sundu ve Kanal 1’de ‘Heycanlı Bayram Özel’, ‘Heycanlı’ ve ‘Kanal 1 Magazin’ programlarını ekrana getirdi.

Fox TV’de Ömür Varol’un “Sinemanyak” adlı programını sundu. 2014 yılında Fox TV’deki “Nayır N’olamaz” ve “Süper Kulüp” adlı magazin programlarıyla tanındı ve popüler bir TV yüzü oldu.

2016 yılında İşte Benim Stilim Ünlüler adlı yarışmaya katılarak seyirci karşısına çıktı. Yarışma, Öykü Serter’in sunuculuğunu yaptığı ve jüri koltuğunda İvana Sert, Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez’in yer aldığı bir programdır.

Albüm çalışmalarına ise “Apaçi Aşkı” (2011) ve “Pişmanlar Cehennemi” (2012) albümleriyle başlamıştır.

Pelin Suade haberleri

Pelin Suade, Pelin Suade biyografisi, Pelin Suade hayatı, Pelin Suade özgeçmişi, Pelin Suade hakkında, Pelin Suade doğum yeri
Pelin Suade fotoğraf, Pelin Suade video, Pelin Suade resim, Pelin Suade kimdir?, Pelin Suade kaç yaşında?, Pelin Suade nereli,
Pelin Suade memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!