Samet Sırmalı Biyografisi

Doğum tarihi: 06.Ekim.1989
Samet Sırmalı kaç yaşında: 34
Kilo & Boy:
Burcu: Terazi
Meslek: Model, Dizi Oyuncusu
Samet Sırmalı doğum yeri: İstanbul

Samet Sırmalı Kimdir?

2015 yılında popüler dizi “Mayıs Kraliçesi”nin kadrosuna katıldı.

Samet Sırmalı, 1989 yılının 6 Ekim’inde İstanbul’da dünyaya geldi. Ailesi, Bulgaristan’dan Türkiye’ye göç etti. Okul hayatının lise bölümünü Florya’da tamamladı ve bu dönemde modellik kariyerine başladı. Eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi İktisat Bölümünde devam etti ve buradan mezun oldu.

Samet Sırmalı, 2010 yılında Best Model yarışmasına katılarak üçüncülük elde etti.

2015 Ekim’inde Birol Güven’in yapımcısı ve Korhan Bozkurt’un yönetmenliğini yaptığı “Mayıs Kraliçesi” adlı diziye katıldı. Ana rolde Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı bu dizide, Hatice Aslan, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Burak Hakkı, Kazım Akşar, Derya Şensoy, Serhan Onat ve Erkan Taşdöğen de yer aldı.

Dizi ve Filmlerinden Bazıları:
2015 – Mayıs Kraliçesi (Alper karakterini, Savcı rolünde canlandırdı)(TV Dizisi)

Samet Sırmalı haberleri

Samet Sırmalı, Samet Sırmalı biyografisi, Samet Sırmalı hayatı, Samet Sırmalı özgeçmişi, Samet Sırmalı hakkında, Samet Sırmalı doğum yeri
Samet Sırmalı fotoğraf, Samet Sırmalı video, Samet Sırmalı resim, Samet Sırmalı kimdir?, Samet Sırmalı kaç yaşında?, Samet Sırmalı nereli,
Samet Sırmalı memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!