Şebnem Bamsey Biyografisi

Doğum tarihi:
Şebnem Bamsey kaç yaşında:
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: Müzisyen, Sinema Oyuncusu
Şebnem Bamsey doğum yeri: İstanbul

Şebnem Bamsey Kimdir?

İstanbul doğumlu olan Şebnem Bamsey, yaşamını İngiltere’de sürdürmektedir. 15 yıl boyunca İngiltere’de yaşadıktan sonra ‘Academy of Contemporary Music and Dance’ okulunda sahne performansları üzerine eğitim almıştır. Eğitiminin ardından, 15 kişilik bir İngiliz ekibin müzikalinde sahneye çıkmış ve şarkılar söylemiştir. Londra ve çevresindeki dans okulları ile spor salonlarında, 12 yıl boyunca kadınlara oryantal dans dersleri vermiştir. Kendi oluşturduğu dans grupları ile birlikte İngiltere’nin çeşitli bölgelerinde, festivallerde, yardım etkinliklerinde ve medya organizasyonlarında sahne alarak, kendi dans koreografileri ve performanslarını sergilemiştir.

Şebnem Bamsey, Londra’da aldığı şan eğitiminin ardından, bir müzik albümü projesi başlatmıştır. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan ilk Maxi Single albümü “İKİ x İKİ”, Aralık 2014’te piyasaya sürülmüştür.

Bunun yanı sıra, Türkiye’nin önde gelen prodüksiyon firmalarından birinin oyunculuk akademisinde oyunculuk eğitimine başlamıştır.

2015 yılında, İlker Ayrık’ın yönettiği “Yapışık Kardeşler” adlı sinema filminde İlker Ayrık, Hakan Bulut, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış ve İvana Sert ile birlikte rol almıştır.

Albümler:
2014 – İki x İki

Film ve Dizi Çalışmaları:
2015 – Yapışık Kardeşler (Tombul Rus) (sinema filmi)

Şebnem Bamsey haberleri

Şebnem Bamsey, Şebnem Bamsey biyografisi, Şebnem Bamsey hayatı, Şebnem Bamsey özgeçmişi, Şebnem Bamsey hakkında, Şebnem Bamsey doğum yeri
Şebnem Bamsey fotoğraf, Şebnem Bamsey video, Şebnem Bamsey resim, Şebnem Bamsey kimdir?, Şebnem Bamsey kaç yaşında?, Şebnem Bamsey nereli,
Şebnem Bamsey memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!