Seçkin Özdemir Biyografisi

Doğum tarihi: 25.Ağustos.1981
Seçkin Özdemir kaç yaşında: 42
Kilo & Boy:
Burcu: Başak
Meslek: Dizi Oyuncusu, TV sunucusu
Seçkin Özdemir doğum yeri: İstanbul

Seçkin Özdemir Kimdir?

Röportaj ve talk show sunucusu, profesyonel oyuncu, radyo DJ’i ve televizyon sunucusu Seçkin Özdemir, 25 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim hayatının tamamını İstanbul’da tamamlayan Özdemir, Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde okudu.

Lise eğitiminin ardından Üniversite eğitimi için Kocaeli’ne taşındığında, yerel bir yabancı müzik radyosu olan “Red FM”de radyo programcılığına ilk adımını attı. 2002’de başladığı “Brainstorm” adlı radyo şov programı, Kocaeli’de geniş bir ilgiyle karşılandı ve program 2004 yılına kadar sürdü.

2004 yılında İstanbul’daki “My Radio”da interaktif bir radyo şov programı yürütürken, 2004 Ağustos’unda televizyon yolculuğuna “Number 1″la başladı. Türkiye’nin önde gelen gençlik kulübü “Gnctrkcll” ile 2006’da birlikte çalışmaya başladı ve iki yıl boyunca “Play” adlı gençlik müzik eğlence programını sundu. Aynı zamanda Gnctrkcll’nin Türkiye genelinde düzenlediği etkinliklerde sahne sunuculuğunu üstlendi.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan Özdemir, Antalya, İstanbul ve Bodrum’daki popüler kulüplerde DJ olarak da görev yaptı. Akbank, Ülker, Binboa Vodka, Coca-Cola ve Gnctrkcll reklamlarında da yer aldı.

Televizyon ekranlarına 2011’de “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Leo” karakterini canlandırarak adım attı. Aynı yıl, Cengiz Aytmatov’un bir romanından uyarlanan “Al Yazmalım” dizisinde Özge Özpirinçci ve Barış Falay ile başrolü paylaştı.

2015’te “Racon” ve “Acı Aşk” dizilerinde farklı karakterlere hayat verdi. 2014 ve 2016 yılları arasında Derya Şensoy ile ilişkisi olan Özdemir, 2016 Kasım’ında bu ilişkiyi sonlandırdı.

Seçkin Özdemir özellikle “Kiralık Aşk”, “Günahkar”, “Bir Aşk Hikayesi” ve “Yaban Gülü” gibi dizi ve televizyon projeleri ile tanınmaktadır.

Seçkin Özdemir haberleri

Seçkin Özdemir, Seçkin Özdemir biyografisi, Seçkin Özdemir hayatı, Seçkin Özdemir özgeçmişi, Seçkin Özdemir hakkında, Seçkin Özdemir doğum yeri
Seçkin Özdemir fotoğraf, Seçkin Özdemir video, Seçkin Özdemir resim, Seçkin Özdemir kimdir?, Seçkin Özdemir kaç yaşında?, Seçkin Özdemir nereli,
Seçkin Özdemir memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!