Sefa Doğanay Biyografisi

Doğum tarihi: 30.Eylül.1992
Sefa Doğanay kaç yaşında: 31
Kilo & Boy:
Burcu: Terazi
Meslek: Komedyen
Sefa Doğanay doğum yeri: Trabzon

Sefa Doğanay Kimdir?

30 Eylül 1992’de Trabzon’un Of ilçesinde dünyaya gelen Sefa Doğanay, ilk ve ortaöğretimini Samsun Gazipaşa İlköğretim Okulunda tamamladı. Lise eğitimini de Samsun’da, Namık Kemal Lisesi’nde aldı. Sefa okul yıllarında değişik sosyal ve değişim projelerinde yer alarak aktif bir öğrenim hayatı geçirdi. 2010 yılında başladığı İstanbul Marmara Üniversitesi İşletme bölümündeki lisans eğitimi devam ediyor.

Sefa, genç yaşlardan itibaren taklit yeteneklerinin farkına varmıştı. İzlediği tüm sanatçıları ve çevresindeki tanınan kişileri taklit etme yeteneği, ona çevresindeki herkesin sevgisini kazandırdı.

2011 yılında Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” isimli yarışma programında birinci olarak ülke çapında tanındı.

Sefa Doğanay ayrıca “Çocuklar Duymasın” adlı televizyon dizisinde rol aldı.

Sefa Doğanay haberleri

Sefa Doğanay, Sefa Doğanay biyografisi, Sefa Doğanay hayatı, Sefa Doğanay özgeçmişi, Sefa Doğanay hakkında, Sefa Doğanay doğum yeri
Sefa Doğanay fotoğraf, Sefa Doğanay video, Sefa Doğanay resim, Sefa Doğanay kimdir?, Sefa Doğanay kaç yaşında?, Sefa Doğanay nereli,
Sefa Doğanay memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!