Stelyo Pipis Biyografisi

Doğum tarihi: 24.Temmuz.1966
Stelyo Pipis kaç yaşında: 57
Kilo & Boy:
Burcu: Aslan
Meslek: Menajer
Stelyo Pipis doğum yeri: İstanbul

Stelyo Pipis Kimdir?

İstanbul’da 24 Temmuz 1966’da dünyaya gözlerini açan Stelyo Pipis, Rum kökenli bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. İlgili ismin Rumcada “küçük” anlamına geldiği bilinmektedir ve genellikle küçük çocuklara “pipis” şeklinde hitap edilir. Baba tarafının ismi Yorgo olan Pipis, Elisabeth isimli annesinin yanı sıra bir ablaya sahiptir.

Hayatının başında Ortodoks Rum olan Stelyo Pipis, 38 yaşında Müslümanlığı seçti. Bu dönemde sünnet olan Pipis, askerlik hizmetini Erzurum’da tamamladı. 1990 yılına kadar tostçuluk mesleğini sürdüren Pipis, 1990 yılından itibaren yönetmen Tayfun Dinçer’ın destek ve kılavuzluğuyla yeni mesleğine adım atmayı tercih etti.

O dönemlerde Mehmet Ali Erbil ve Çiğdem Tunç’un basın danışmanlığı görevini sürdüren Pipis, daha sonra Erbil’in menajerlik görevini üstlenmiştir. Erbil’in popülerliğinin artmasıyla beraber Pipis’in de tanınırlığı ve serveti artış göstermiştir.

Eski sevgilisi Demet Sağıroğlu, Emel Müftüoğlu, ve Hüseyin Cankurtaran ile birlikte Eti’s Kuaförü isimli popüler bir salon açan Pipis, bu dönemlerde Pınar Aylin, Demet Sağıroğlu, Seda Sayan, Demet Şener, Banu Öztürk, Özlem Yıldız, Sibel Ceylan ve Ebru Gündeş gibi isimlerle beraberlikler yaşamıştır.

Hayatı boyunca birçok ünlüyle beraberlik yaşayan Pipis’in Mehmet Ali Erbil ile birlikte 26 Temmuz 2013 tarihinde Beyoğlu’nda Chanta isimli popüler bir eğlence mekanının sahibi oldukları bilinmektedir.

Stelyo Pipis haberleri

Stelyo Pipis, Stelyo Pipis biyografisi, Stelyo Pipis hayatı, Stelyo Pipis özgeçmişi, Stelyo Pipis hakkında, Stelyo Pipis doğum yeri
Stelyo Pipis fotoğraf, Stelyo Pipis video, Stelyo Pipis resim, Stelyo Pipis kimdir?, Stelyo Pipis kaç yaşında?, Stelyo Pipis nereli,
Stelyo Pipis memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!