Tuğba Altıntop Biyografisi

Doğum tarihi: 15.Aralık.1976
Tuğba Altıntop kaç yaşında: 47
Kilo & Boy:
Burcu: Yay
Meslek: Model, Dizi Oyuncusu, Şarkıcı
Tuğba Altıntop doğum yeri: Adana

Tuğba Altıntop Kimdir?

15 Aralık 1976’da Adana’da dünyaya gelen Tuğba Altıntop, lise eğitimini tamamladıktan sonra grafik tasarım dalında öğrenim gördü. Aynı zamanda iki erkek kardeşi bulunmaktadır. 1996 yılında “Miss Turkey” ismindeki güzellik yarışmasında başarılı bir performans sergileyerek derece elde etmiştir. Bu başarının ardından, aynı yıl popüler Türk şarkıcı Rafet El Roman ile dünyaevine girdi fakat bu evlilik 2003 yılında sona erdi. Bu evlilikten Su El Nur (2000 doğumlu) ve Şevval Nur (2003 doğumlu) adlarında iki kız çocuğu oldu.

Tuğba Altıntop’un kariyeri sadece modellikle sınırlı kalmadı; hem şarkıcılık yaptı hem de birçok dizide rol aldı. 2004 yılında Seray Sever’in sunduğu “Ünlüler Çiftliği” adlı yarışmaya katıldı ve bu yarışmada Toprak Sergen birinci oldu.

Tuğba Altıntop’un aşk hayatında 2011 yılında yeni bir gelişme yaşandı ve pop müzik şarkıcısı Levent Dörter ile birlikte oldular.

Tuğba Altıntop’un müzikal kariyerindeki albümleri “La La” (2016), “Yana Yakıla” (Tekli – 2013) ve “Sana Söylüyorum” (2007) şeklindedir.

Rol aldığı televizyon projeleri arasında “Fırtına Hayatlar” (Ayşe – 2004), “Bizim Karakol” (İsmet – 2004) ve “Zampara Seyfettin” (Çiğdem – 1995) bulunmaktadır.

Tuğba Altıntop haberleri

Tuğba Altıntop, Tuğba Altıntop biyografisi, Tuğba Altıntop hayatı, Tuğba Altıntop özgeçmişi, Tuğba Altıntop hakkında, Tuğba Altıntop doğum yeri
Tuğba Altıntop fotoğraf, Tuğba Altıntop video, Tuğba Altıntop resim, Tuğba Altıntop kimdir?, Tuğba Altıntop kaç yaşında?, Tuğba Altıntop nereli,
Tuğba Altıntop memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!