Ümit Altıntaş Biyografisi

Doğum tarihi: 17.Şubat.1997
Ümit Altıntaş kaç yaşında: 26
Kilo & Boy:
Burcu: Kova
Meslek: Yönetmen, PR Danışmanı
Ümit Altıntaş doğum yeri: Mersin

Ümit Altıntaş Kimdir?

Sahnenin ardındaki gözler ve parmaklar genelde unutulanlardır, ancak medya dünyasında bazıları bu sessizliği bozmaktadır. Ümit Altıntaş bunlardan biridir. Zorlu medya sektörüne kalbini hediye eden Altıntaş, sektörün tüm güzelliklerine ve zorluklarına karşı direniş göstermektedir. Cast ekibinden rejisörüne kadar tüm alanlarda varlık gösteren Altıntaş, başarılarını arttırmaya ve sektördeki etkisini büyütmeye devam etmektedir.

17 Şubat 1997’de Mersin’de doğan Ümit Altıntaş, orada geçirdiği ilk ve lise öğrenimi sonrası üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde 2018’de Radyo ve Televizyon Programcılığı eğitimine başladı ve 2020’de dereceyle mezun oldu.

Üniversitelye hayatının ardından Altıntaş, SHOWTV ve UçankuşTV gibi kanallarda çeşitli programlar çekti. Bu süreçte bir dizi ünlü kişiyle birlikte çalışma fırsatı buldu. Daha sonra PR ve danışmanlık işine geçiş yaptı ve kısa sürede sektörde tanınan bir isim oldu.

Altıntaş, müzik eğlence reality programları çekerek gündüz kuşağı televizyonunda yerini aldı. Ayrıca 2021 Yılın Starları ödül töreninde yılın TV programı yönetmeni ödülüne layık görüldü. Çektiği programların başında “Piyanist”, “Lerzan’la Çok Mutlu”, “Cumartesi-Pazar Magazin” ve “Canlı Masa” gelir.

Altıntaş, kendi YouTube kanalı ‘Random TV’ üzerinden de programlar sundu ve birçok ünlü ismi ağırladı. Ayrıca çeşitli kanallarda sokak röportajları ve ev gezme programları düzenledi. Yeni programı “Sokağın Nabzı” şimdiden izleyenlerin beğenisini kazanmış durumda ve 3 Nokta TV YouTube kanalında yayınlanıyor.

Ümit Altıntaş haberleri

Ümit Altıntaş, Ümit Altıntaş biyografisi, Ümit Altıntaş hayatı, Ümit Altıntaş özgeçmişi, Ümit Altıntaş hakkında, Ümit Altıntaş doğum yeri
Ümit Altıntaş fotoğraf, Ümit Altıntaş video, Ümit Altıntaş resim, Ümit Altıntaş kimdir?, Ümit Altıntaş kaç yaşında?, Ümit Altıntaş nereli,
Ümit Altıntaş memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!