Yavuz Seçkin Biyografisi

Doğum tarihi: 02.Ocak.1969
Yavuz Seçkin kaç yaşında: 54
Kilo & Boy:
Burcu: Oğlak
Meslek: Komedyen
Yavuz Seçkin doğum yeri: İstanbul

Yavuz Seçkin Kimdir?

Yavuz Seçkin, 2 Ocak 1969’da İstanbul’da dünyaya geldi. 1988’de Şişli Motor Meslek Lisesi’ni bitirdi ve Gültepe’de bir dükkan işletti. Ancak hayatı, arkadaşlarının teşvikiyle katıldığı “İner misin Çıkarmısın” yarışmasında birinci gelmesi ile değişti. Bu deneyim onun taklit yeteneğini keşfetmesine yol açtı. Yavuz Seçkin daha sonra ” On Parmak On Marifet ” isimli yarışmada İsmail Baki Tuncer ile tanıştı ve birlikte radyo programı yapmaya başladılar.

2002’de “Yavuz’un Minibüsü” adıyla Radyo Klas’ta yayıncılığa başladı. Programı zamanla telefon şakalarına yer verir hale geldi ve birçok ünlü isme esprili şakalar yaptı. Daha sonra radyo istasyonunu değiştirerek Süper FM’de çalışmaya başladı ve televizyon skeçlerinde gördük. Yavuz Seçkin ve İsmail Baki Tuncer, Süleyman Demirel, Bülent Ecevit, Bülent Ersoy, Ahmet Çakar, Güneri Civaoğlu, Mehmet Ali Birand, Cemil İpekçi, Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım, Hıncal Uluç ve Fatih Terim gibi birçok tanınmış ismin taklitlerini başarıyla gerçekleştirdiler.

Seçkin, Atv’de yayınlanan “Avrupa Yakası” dizisinde “Sertaç” rolü ile TV dünyasında boy göstermeye başladı. 2005 – 2009 yılları arasında bu dizide oynadı ve çeşitli stand-up gösterileri, şov programları (Co-Medya) ve reklam filmlerinde yer aldı.

2008’de TV 8 kanalında “Co-medya” adlı bir komedi programı sundu. Bu programda ünlülerin taklitleri yer alıyordu.

Seçkin ilk çocukları Oğuzhan ve Zeynep’i Havva Tavukçu’dan oldu. İkinci evliliğini bale eğitmeni ve balerin Dicle Güler ile 2010 yılında yaptı ve bu evlilikten Asya Mila isimli bir kızları oldu.

2016’da yazdığı ve yapımcılığını yaptığı “Yıldızlar da Kayar: Das Borak” isimli filmde başrol oynadı. Filmde diğer rollerde Larissa Gacemer, Serenay Aktaş, Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Altan Erkekli, Altan Gördüm ve Ümit Karan da yer aldı. Ayrıca Saba Tümer, Bülent Serttaş ve Mesut Yar gibi isimler de filmde konuk oyuncu olarak yer aldılar. Yıllar boyunca çeşitli film ve dizilerde oynayan Seçkin, bu alanda önemli bir deneyime sahip oldu. Bu projelere 2016 tarihli “Yıldızlar da Kayar: Das Borak” ve “Oldu mu Şimdi?” sinema filmleri ve “Galip Derviş”, “İşler Güçler” ve “Yalan Dünya” gibi TV dizileri gibi çeşitli yapımlar dahil.

Yavuz Seçkin haberleri

Yavuz Seçkin, Yavuz Seçkin biyografisi, Yavuz Seçkin hayatı, Yavuz Seçkin özgeçmişi, Yavuz Seçkin hakkında, Yavuz Seçkin doğum yeri
Yavuz Seçkin fotoğraf, Yavuz Seçkin video, Yavuz Seçkin resim, Yavuz Seçkin kimdir?, Yavuz Seçkin kaç yaşında?, Yavuz Seçkin nereli,
Yavuz Seçkin memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!