Zamire Zeynep Kasapoğlu Biyografisi

Doğum tarihi: 14.Eylül.1982
Zamire Zeynep Kasapoğlu kaç yaşında: 41
Kilo & Boy:
Burcu: Başak
Meslek: Dublaj Sanatçısı, Dizi Oyuncusu
Zamire Zeynep Kasapoğlu doğum yeri: Malatya

Zamire Zeynep Kasapoğlu Kimdir?

Zamire Zeynep Kasapoğlu, 14 Eylül 1982’de Malatya’da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi-Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Ana Bilim Dalı-Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun bir sanatçıdır.

Kasapoğlu, profesyonel kariyerine dublaj çalışmaları yaparak başlamış, daha sonra sinema ve dizi filmlerinde oyunculuk yapmıştır. 2000 yılında “Bizim Evin Halleri” adlı diziye Beyhan Saran, Meral Niron, Emel Göksu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Şahap Sayılgan ile birlikte katıldı.

Zamire Zeynep Kasapoğlu, 2015’te Necati Şaşmaz’ın yapımcılığını, Serdar Akar’ın yönetmenliğini üstlendiği “Kara Kutu” dizisinde Orhan Kılıç, Barış Bağcı, Deniz Uğur, Şevval Sam, Hakan Eratik, Kerem Alışık, Hazım Körmükçü ve Sadi Celil Cengiz ile birlikte rol almıştır.

Kasapoğlu’nun film ve dizi repertuvarı şunları içermektedir: 2015’te “Kara Kutu”, 2014’te “Kendime İyi Bak” ve “Firak”, 2011’de “Elde Var Hayat Sınav”, 2010-2011’de “Elde Var Hayat” dizilerinde yer alırken bir yandan da “Sihirbazın Çırağı”, “Hannah Montana: The Movie”, “Despero”, “Yem 3D”, “American High School”, “Yıldız Savaşları: Klon Savaşları”, “Indiana Jones Kristal Kafatası Krallığı”, “Bakış Açısı”, “Suikastçı”, “Elizabeth: Altın Çağ”, “James Bond Dünya Yetmez”, “İnce Kırmızı Hat”, “Yıldız Gemisi Savaşçıları”, “James Bond Yarın Asla Ölmez” ve “James Bond Altın Göz” gibi filmlerde Türkçe dublaj çalışmaları yapmıştır.

Zamire Zeynep Kasapoğlu haberleri

Zamire Zeynep Kasapoğlu, Zamire Zeynep Kasapoğlu biyografisi, Zamire Zeynep Kasapoğlu hayatı, Zamire Zeynep Kasapoğlu özgeçmişi, Zamire Zeynep Kasapoğlu hakkında, Zamire Zeynep Kasapoğlu doğum yeri
Zamire Zeynep Kasapoğlu fotoğraf, Zamire Zeynep Kasapoğlu video, Zamire Zeynep Kasapoğlu resim, Zamire Zeynep Kasapoğlu kimdir?, Zamire Zeynep Kasapoğlu kaç yaşında?, Zamire Zeynep Kasapoğlu nereli,
Zamire Zeynep Kasapoğlu memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!