Bozok’un kendisini istemediğini öğrenen Nagihan gözyaşları içinde veryansın etti

Survivor All Star'da yaşanan tansiyonu artıran olay! Nagihan, Bozok'un kendisinden destek istememesine gözyaşları içinde isyan etti. #SurvivorAllStar #Nagihan #Bozok

bozokun kendisini istemdigini ogrenen nagehan kapak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dün akşam TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star’ın son bölümünde, dokunulmazlık oyunu sırasında yaşananlar izleyicileri şaşırttı. Takım arkadaşı Bozok’un, atış yaparken Nagihan‘ın konuşmamasını istemesi üzerine duygusal anlar yaşandı.

Nagihan, gözyaşları içinde takım arkadaşlarına destek vermek isterken dışlanma hissi yaşadığını ifade ederek, “Sesimi çıkartırsam namerdim” dedi. Survivör All Star’da tansiyonun bir an bile düşmediği bir hafta daha yaşandı.

bozokun kendisini istemdigini ogrenen nagehan

Dokunulmazlık oyununa hazırlanan Bozok, yarış başlamadan önce takım arkadaşlarına “Nagihan’ın konuşmamasını istiyorum” diyerek uyarıda bulundu. Ancak, sakatlığından sonra yarışmaya geri dönen Nagihan, Bozok’un bu isteğini duyunca duygusal anlar yaşadı. Gözyaşlarına hakim olamayan Nagihan, sağlık çadırına giderek duygularını paylaştı ve şu sözlerle isyan etti:

Sakat sakat gidiyorum parkur başına kadar. Aleyna’ya gittim, taktikler verdim. Yırtındım son saniyesine kadar bütün takımıma destek oluyorum. Beyefendi benim sesimi duymak istemiyor. Kötülük mü yapıyorum ben? Benim desteğimi istemiyor neyin kini bu? Neyin nefreti bu? Ne yaparsan yap bu takıma yaranamıyorsun. Bu takımın parçası olmak istesen de oldurtmuyorlar. Yazıklar olsun. Nasıl bir kalp var, nasıl bir insanlık var? Bundan sonra da destek vermem, vermeyeceğim de. Düeollaya çıksın sesimi çıkartırsam namerdim.

bozok un kendisini i

Düşmanım denilen kadının bile yanında koşuyorum ve kızı motive ediyorum. Kız geliyor en iyi atışını yaparak Seda’dan sayı alıyor. Ben kötü bir şey istesem zaten ona yanlış taktik veririm. Ben doğru taktik vererek daha çok cesaretlendiriyorum. Aleyna da gelip bana teşekkür ediyor. Aynı şey Bozok’tan beklemiyorum ama takımımı tam yükseltmişken beni benchten kaçırmaya teşvik ediyorlar. Böyle bir şey olabilir mi? Ben düşman mıyım?” dedi.

Bozok’un kendisini istemediğini öğrenen Nagihan gözyaşları içinde veryansın etti
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!