Breaking Bad’in Walter White’ı hala efsane!

httpswww.ensonhab 536
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya çapında övgü alan televizyon dizisi “Breaking Bad“, genellikle tarihteki en iyi dramatik yapımlardan biri olarak nitelenir ve sona ermesinden yıllar sonra bile gündem oluşturmaya devam ediyor. “Breaking Bad”in yaratıcısı Vince Gilligan’dır ve dizi, 2008 ile 2013 yılları arasında AMC kanalında yayınlanmış, dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi oluşturmuş ve TV tarihindeki en önemli dizilerden biri olarak övgü almıştır.

Breaking Bad’in hikayesi, kimya öğretmeni Walter White’ın trajik yaşam kesitine odaklanır ve olağan bir adamın tehlikeli bir suçlu haline dönüşünü ustalıkla tasvir eder. Dizi baş karakteri Walter White’ı muazzam bir şekilde canlandıran Bryan Cranston, eleştirmenler ve hayranlar tarafından övgüyle karşılanmıştır. Kanser teşhisi konulduktan sonra maddi sıkıntı içinde olan White, kimya bilgisini yeraltında kullanmaya başlamış ve uyuşturucu kartelleri ve yasal yetkililerle çatışmalarla dolu tehlikeli bir yaşama sürüklenmiştir.

Sürükleyici bir anlatıda, Walter, uyuşturucu üretmek için Jesse ile işbirliği yapar ve bu onları uyuşturucu kartelleri ve yasal yetkililerle çatışmalara sürükler. Bryan Cranston’ın muazzam performansı, Breaking Bad’in televizyon dramalarının tarihine kazınmasını sağlamıştır.

Şu anda 67 yaşında olan Cranston’ın genç enerjisi ve zamanla başa çıkma kararlılığı inkâr edilemez. Olağanüstü kariyerinde, Saving Private Ryan (1998), Little Miss Sunshine (2006), Drive (2011), Argo (2012), Godzilla (2014) ve The Disaster Artist (2017) gibi birçok filmde boy göstermiştir.

Emmy ödüllü oyuncu, eşi Robin Dearden ile daha fazla kaliteli zaman geçirme arzusunu ifade ettikten sonra, 2026’da Hollywood’da bir mola vermiştir. Breaking Bad’in Walter White‘ını son zamanlarda görenler, onun solmayan ruhu ve yaşlanmayan görünüşünü hayranlıklarını gizleyemez.

Breaking Bad’in Walter White’ı hala efsane!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!