Bu Tarz Benim’in İdil’i, İdil Kaluç son haliyle nefes kesti!

httpswww.ensonhab 799
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu Tarz Benim yarışmasındaki “Nil Anka – Ümmü Gülsüm” olayı, uzun yıllar sonra yeniden konuşulmaya başlandı. Olayın fitilini ateşleyen İdil Naz Kaluç‘un son görünümü, izleyenleri şaşırtıyor.

2015’te televizyon dünyasına giriş yapan ‘Bu Tarz Benim’ yarışmasında pek çok dikkat çekici performans ve karakterle izleyiciler önüne gelmişti. Ancak yarışmanın en önemli isimlerinden olan İdil Naz Kaluç ve Nil Anka’nın Ümmü Gülsüm temalı performansı, seyircide derin izler bırakmıştı. İdil Naz Kaluç’un bu olağanüstü sergisi, sosyal medyada bir fenomena dönüştü.

Sevimli ve enerjik sunucu Ebru Akel aracılığıyla izleyicilere sunulan ‘Bu Tarz Benim’ yarışması, İdil Naz Kaluç’un kariyerinin yükseliş noktası oldu. İdil Naz Kaluç’un günümüzdeki durumu, merakla takip ediliyor.

İdil Naz Kaluç’un büyüleyici duruşu ve güzellik anlayışı, çeşitli paylaşımları ile 307 bin takipçisi olan sosyal medya hesabında da kendini gösteriyor. İşte İdil Naz Kaluç’un Instagram karelerinden bazıları…

28 yaşındaki İdil Naz Kaluç, kendini göstermiş olmasının yanı sıra Big Brother ve Stil Avcıları gibi programlarda da performans göstermiş, yeteneğini konuşturmuştur.

Bu Tarz Benim’in İdil’i, İdil Kaluç son haliyle nefes kesti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!