Buket Aydın kendisini eleştiren Şahan Gökbakar’a laf edemedi, eşini bel altı vurdu

Buket Aydın, komedyen Şahan Gökbakar'ın kendisini tiye almasına ve eleştirilerine sinirlenerek eşini hedef aldı. Ancak bu tartışma, programın diğer sunucuları Demet Akalın ve Jess Molho tarafından eleştirildi. #BuketAydın #ŞahanGökbakar #Tartışma

buket aydin kendisin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü sunucu Buket Aydın, katıldığı bir programda erkeklerin yanında hesap ödemediğini ve sevgilisine özel günler dışında hiçbir hediye almadığını açıkladı. Bu sözlerine tiye alan komedyen Şahan Gökbakar ise kadın kılığına girerek çektiği bir videoyla Aydın’a cevap verdi. Gökbakar, “Ben hediye almam, hesap ödemem. Karşılığında sen ne veriyorsun derseniz de oraları karıştırmayın” şeklinde konuştu.

buket aydin kendisin 4

Bu durum üzerine sinirlenen Buket Aydın ise komedyenin eşi Selin Gökbakar’ı hedef alarak bel altı ifadeler kullandı. Programa telefonla bağlanan Aydın, “Kadın düşmanı rezil” dediği Şahan Gökbakar’ın eşinin eski soyadını ve ilişkilerini gündeme getirerek onu eleştirdi. Ardından da, “Eşini karşına al sor, ‘sana zamanında lüks jeep alan kişiye karşılığında ne verdin Selincim’ diye. Bir insan komedi yapıyorsa sadece komedi yapar, insanların kişilik haklarına hakaret etmez” şeklinde konuştu.

buket aydin kendisin 3

Programın diğer sunucuları Demet Akalın ve Jess Molho ise Buket Aydın’ın bu sözlerine tepki gösterdi. Molho, “Buket Hanım, yanlış anlamayın hümanist bir şekilde yaklaşıyorum Selin Hanım’ın ne alakası var? Hiç yok ki… Olay çok başka bir yere geldi” ifadelerini kullandı. Demet Akalın da Aydın’ı eleştirerek, konunun bu şekilde gelişmesinin yanlış olduğunu söyledi.

buket aydin kendisin

Buket Aydın ise daha önce bir programda erkeklerin hesabı ödemesi gerektiğini belirtmiş ve doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günler dışında hediye almanın yanlış olduğunu savunmuştu. “Ben kadınım, ben öderim” diyen Aydın, erkeklerin kendilerini kullanmalarına da izin verilmemesi gerektiğini ifade etmişti.

Buket Aydın kendisini eleştiren Şahan Gökbakar’a laf edemedi, eşini bel altı vurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!