Bülent Ersoy hangi erkek oyuncunun daha iyi öpüştüğünü puanladı: Barış Arduç vantuz gibi…

bulent ersoy baris a
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘YouTube’ platformunda Banu Arkan, Safiye Soyman ve Bülent Ersoy, ‘Dünya Güzellerim Masada’ isimli programlarıyla tekrar bir araya geldi. Bu ünlü üçlü, her bölümde geniş kitlelere hitap ediyor.

Yeni bir bölümde, Bülent Ersoy, Barış Arduç ve diğer 10 popüler erkek oyuncunun öpüşme sahnelerini değerlendirdi. Bülent Ersoy, Barış Arduç‘un öpüşme sahnelerini “vantuz gibi” olarak nitelerken, bu niteleme sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Arduç’tan övgüyle bahseden Bülent Ersoy, ‘Onun bir öpüşü var! Allah’ım o kadar güzel öpebilen bir adam olamaz. Böyle bakıyor bakıyor, hemen yapışmıyor. Böyle gözünün içine bakıyor, ondan sonra vantuzluyor!” açıklamasını yaptı.

Ersoy’un bu yorumları, sosyal medyada büyük ilgi çekti. Bu duruma Barış Arduç‘un takipçileri yakışıklı oyuncuya “‘Nasıl dikkatli izlediyse’, ‘Barış dudaklarına sahip çık’, ‘Gupse’ye ayıp oluyor'” gibi yorumlar yaptı.

Bülent Ersoy hangi erkek oyuncunun daha iyi öpüştüğünü puanladı: Barış Arduç vantuz gibi…
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!